Vodotěsné zadní zátky pro analýzu dopadů venkovních LED lamp

- Jun 05, 2017-

LED bodový zdroj světla, pro malé výrobky mají vysoké požadavky, pouze řemeslo, detail je hotový, může být výkonný výkon, aby se zajistilo LED bodový zdroj světla, říkáme, že je to zástrčka.

 

Navzdory vaší LED bodové kvalitě světla a dalších částí procesu je velmi dobrá, ale vodotěsná zástrčka neprojde, přední strana je opět dobrá také k ničemu. Pro LED svítilny a svítilny má jedinečné specifikace vodotěsné zástrčky, protože vodotěsná zástrčka jako přímý kontakt se zdrojem energie musí být přísná.

 

Ovlivnit to všechno je vodotěsný efekt, vodotěsný konektor musí být schopen dosáhnout IP68 koeficient vodotěsný a prachotěsný, ochranný materiál, izolační rozbití napětí je větší než 1500 v. Pracovní teplota a 40 ℃ ~ 120 ℃, aby Přizpůsobit se různorodým povětrnostním podmínkám, vícekanálové vodotěsné zástěry rozhraní, s těsněním těsněním, za podmínek tepelného úniku studeného smršťovacího těsnění je dobré, stále má vysoký obsah antioxidantů, vodotěsnost.

Podle specifikací vodotěsné zástrčky mohou být sníženy bezpečnostní problémy, jako je únik lamp a svítilen. A někteří výrobci, s nižší vodotěsnou zástrčkou, na rozhraní inosculation, specifikace měděného drátu, izolační materiál část nebyla až na standardní, snadné stárnutí, častý dotyk vody spálit fenomén, vážné stále může způsobit ztráty.

 

Vodotěsné zadní zátky, tento malý detail může ovlivnit bezpečnost a normální používání celého výrobku.

 


 


Dvojice:Jak svítí svítilna LED stará? Další:Jak zvolit správné světlo LED