Top 10 společné certifikace pro osvětlení výrobků ve světě (2)

- Dec 13, 2020-

Certifikace zacházení jako v tržním hospodářství

Certifikační značka pro zacházení jako v tržním hospodářství se vztahuje na americký a kanadský trh: značka zacházení jako v tržním hospodářství s C-US označuje, že výrobek prošel testem a splňuje platné normy Spojených států a Kanady a může vstoupit na oba trhy současně.

 

Certifikace CB

Systém CB (systém IEC pro testování shodnosti a certifikaci elektrických výrobků) je mezinárodní systém provozovaný společností IECEE. Certifikační orgány každé členské země IECEE testují bezpečnostní výkonnost elektrických výrobků na základě norem IEC. Výsledky zkoušek jsou protokol o zkoušce cb a CB Osvědčení o zkoušce je systém vzájemného uznávání mezi členskými státy IECEE. Cílem je snížit překážky mezinárodního obchodu v důsledku nutnosti splnit kritéria pro certifikaci nebo schválení v různých zemích.

 

Certifikace ČSA

ČSA je zkratka Kanadské asociace pro normalizaci. Byla založena v roce 1919 a je první kanadskou neziskovou organizací zaměřenou na vývoj průmyslových standardů. Výrobky, jako je elektronika a elektrické spotřebiče prodávané na severoamerickém trhu, musí získat bezpečnostní certifikaci. ČSA jsou v současné době největší certifikační agenturou pro bezpečnost v Kanadě a jednou z nejznámějších agentur pro certifikaci bezpečnosti na světě. Může poskytovat bezpečnostní certifikace pro všechny typy výrobků ve strojích, stavebních materiálech, elektrických spotřebičích, počítačovém vybavení, kancelářském vybavení, ochraně životního prostředí, zdravotní požární bezpečnosti, sportu a zábavě.

 

Certifikace GS

Význam GS je, že bezpečnost byla certifikována, a to také znamená německou bezpečnost. Certifikace GS je dobrovolná certifikace založená na německém zákoně o bezpečnosti výrobků (GPGS) a testovaná v souladu s jednotnou normou EVROPSKÉ unie EN nebo německou průmyslovou normou DIN. Jedná se o uznávanou německou certifikační ochrannou známku na evropském trhu.

 

Certifikace VDE

VDE Testing and Certification Institute v Offenbachu v Německu je výzkumný ústav přidružený k Německému institutu elektrotechnických inženýrů, založenému v roce 1920. Jako neutrální a nezávislá organizace laboratoře VDE kontrolují a certifikují elektrické výrobky v souladu s německými národními normami VDE, evropskými normami EN nebo normami Mezinárodní elektrotechnické komise IEC založenými na aplikacích. V mnoha zemích je certifikační značka VDE ještě známější než domácí certifikační značka, zvláště uznávaná a oceňovaná dovozci a vývozci.Dvojice:Co je Lens Další:Jak zakoupit LED světla