Ti vám nevím, LED světla s vědomím

- Jun 28, 2017-

V našem životě v podstatě všichni uvidí LED světla se světly vydané světlo, ale mnoho lidí to vědí jen málo o tomto produktu. Poté co je LED světla s ním, LED světla s koncem v provozu kde, nám jaké výhody? Jak můžeme vybrat vysoce kvalitní světlo s produkty?

Jako obchodní LED světla pro mnoho let, za mnoho výškových budov pro terén lighting design, pro nespočet realitní vily poskytují osvětlení produkty profesionálů, používám vysvětlit základní znalost LED světla s vlastní zkušenosti pro vás.

LED světla jsou rozděleny na vysokotlaké světla a nízkonapěťové signální světlo

LED světla s nejdůležitější rozdíl není vinuté korálky, ale napětí je jiný. Přímo propojen 220V sítě je vysokotlaká světelný pás a lehké pás nízkého napětí ale odkazuje na 12V měkké světlo strip a 24V měkké světlo bar. 220V vysokotlaká lampa s lampičku s plug pro dosažení instalace, takže to světlo se světlem, kvetoucí. A měkké světlo bar 12V je povinna přepnout napájení změnit napětí, můžete přístup k 220V sítě, pokud je 12V RGB světelný pás, kromě přepínání napájení, ale také musí odpovídat řadiči Caixing. Ale teď moudrost světla LED s, zavedla řadu přepínání napájení napájení a ovladač integrace integrovaného řadiče, integrovaný řadič lze použít pouze k dosažení variabilní světlou barvu.

Dělí se na monochromatické a barevné LED světla s barvou

Teď TV je také vedl, jaký druh barvy mohou být zobrazeny. Tento princip je stejný s LED světly. Pokud chcete, jakou barvu lze udělat, jaký druh účinku lze dosáhnout. Ale protože hlavní funkcí LED světla s obrazovka není jako monitor, ale vykreslování atmosféry. Tak nejčastěji používaných nebo singl na základě barvy. Jako je rodina, uvnitř hřejivý pocit, obecně teplé bílé LED světla s hlavní. V kanceláři je hlavní bílá, obecné nákupních center ve tvaru čítače při světle, jako používat modré. A ti, kteří večer, jako pivnice, bary, taneční sály jsou zejména jako světla RGB barvy. Barva není totéž, cena světla s trochou rozdíl. Ale protože světlo jednou barvou a barevná světla s použitím plug a kontroly není totéž, takže hlavní klasifikace, jako je monochromatický nebo barevný.

 

LED světla s hlavním využitím kde

LED světla nízkého napětí s zvláštní místo použít, například, teď jsme koupit Evropské LED světla, LED světlo uvnitř moderní světlo, jsou nízkonapěťové LED světla. Existují sportovní boty zintenzivnit, Blikající, které je také LED světla s, nemůže myslet na to? Samozřejmě, pěti hvězdičkové hotely a nákupní centra hrát na zadní místa existují některé kosmetických salonech, tabák čítače, čítače mobilní telefon, na zadní sklo osvětlení LED světla. Většinu své nečekané je nástin některých výškových budov, mnozí lidé rádi použít vodotěsné nízkého napětí světla k instalaci Oh. Je zde hotel a KTV místnost uvnitř, pod kterou je sklo uvnitř světla, které je uvnitř LED světla. Pokud jde o využívání vysoký nebo nízký tlak? Obě lze použít, ale náklady na světelný pás nízký tlak je mírně vyšší.

Vysoký tlak světelný pás z důvodu instalace je jednoduchá a pohodlná, nejčastější místo je tmavě groove obývacího pokoje rodiny. Park, hotel před ty omotal kolem stromu světelné tělo, je spousta obchodů s cílem přilákat pozornost spotřebitelů, přímo v obchodě kolem kruhu kolem hodně LED světel s.


Dvojice:Co by pekárna světelný design? Další:Technologie stmívání LED, kolik víte?