Trend LED tovární světla

- Mar 10, 2017-  Díky tomu, že technologie osvětlení LED se stále zrychluje a vývoj, výkonnost a bezpečnostní standardy na národní i průmyslové úrovni i na místní úrovni jsou plně pochopitelné, bylo dosaženo také množství tohoto standardu. Celkově ukazatele bezpečnosti a výkonu vedou tovární světla k nejcitlivějším problémům ve vývoji technologických trendů.

V současné době vedla zaměnitelnost továrních světel a problémy se standardizací rozhraní se staly produkty veřejného osvětlení širokou škálou využití a propagace klíčů.

Dokonce i v případě, že životnost LED svítidel je o více než 50000 hodin šest let, majitel se také potýká s náhradním problémem. U tradičních svítidel a svítilen je třeba, aby vlastník pouze vyměnil světelný zdroj, lampy a lucerny je životnost pouzdra lampy obvykle přes 20 let. Pro trend integrálních LED svítidel továrny je, že vlastník potřebuje pouze vyměnit desku plošných spojů nebo řidiče. Kromě toho, je-li odlišný výrobce vedl světla továrny není zaměnitelný, majitel je použití bude ovlivněn manufactuer, založený na vývoji "standardizace rozhraní, modulární, inteligentní řízení Led světla továrny mají velmi významný význam na trhu led osvětlení.


Dvojice:2016 Frankfurt Lighting spravedlivé situace Další:Výhoda a použití LED lineárního triproof-vodotěsný (IP65)