Role a význam nočního osvětlení ve městě

- Jul 13, 2017-

Jeden, může zlepšit obraz městského bloku. Vynikající komerční design pouličního osvětlení může zvýšit vitalitu města, zpříjemnit veřejnost hrdost, ale také turistům, aby nakreslili krásný noční pohled. Pokud je světlo příliš tmavé, rušivá komerční ulice způsobí, že se lidé budou cítit opuštěný, a tak ztratí touhu po nakupování, ale také způsobí, že se lidé budou cítit nejistě.


Za druhé, může se ublížit na ulicích, zejména u komerčních nehod na silnicích. Vedle dálnice a městských silničních nehod, v ulicích města, zejména komerční ulici, vjezdu do nádraží, obytné silnice, autobusové nádraží, protože se objeví obzvláště úzká silnice, což vede k tomu, že chodci (zejména Děti a starší lidé) dopravní nehody, v případě zlepšení města po silničním osvětlení mohou být městské dopravní nehody sníženy o 23 procent na 57 procent.


Za třetí, kvůli zlepšení městského osvětlení, což výrazně zlepšuje chodce a řidiče dálkové viditelnosti, přispívá k ochraně proti potenciálním nebezpečím, dobré osvětlení městských ulic značně zvyšuje obyvatele, pracovníky silničního provozu, zejména bezpečnost chodců.

 

Celkově dobré komerční noční osvětlení v ulicích může nejen omezit výskyt dopravních nehod, ale také zajistit, aby majitel a chodci obchodu měli život a bezpečnost nemovitostí, ale také mohou přilákat více zákazníků k patronaci komerční ulice, komerční ulice a dokonce i město Obraz má velmi důležitou roli.

图片.png

Dvojice:Osvětlení obuvi Další:Analýza vlivu obvodové desky na kvalitu LED lampa