Zásady výběru LED osvětlení by měly následovat

- Aug 26, 2017-

by měl zvážit zachování pohodlí a použití zabezpečení.

 

plyn nebo prach odolný proti výbuchu v zařízení by měl používat prach, vodu nebo ledové výbojky, kontrolní spínače by neměly být instalovány na stejném místě, musí být instalovány na stejném místě by měly být použity výbušný spínač .

 

mokré vnitřní a venkovní místa, by měly být použity s vývozem krystalové vody uzavřené lampy nebo s vodotěsnou ústí otevřených lamp.

 

horké a zaprášené místa by měly být použity odlehčené světlo.

 

korozní plyny a obzvláště vlhké vnitřní, by měly být použity uzavřené lampy, lampy a součásti součástí by měly být antikorozní ošetření, přepínací zařízení by mělo být přidáno ochranné zařízení.

 

⑥ prašné vnitřní, podle vypouštění prachu a jeho povahy, by měly být plně uzavřené lampy.

 

⑦ lampy a lucerny mohou být poškozeny mechanickým poškozením zařízení, měly by být použity k ochraně sítě lamp; vibrační místa, jako je kování Chung, vzduchový kompresor, umístění mostového jeřábu), by měly být použity s lampami proti šoku.

 

Hlavním účelem průmyslového osvětlení je zvýšit produktivitu, zajistit bezpečnost výroby a vytvořit pohodlné vizuální prostředí. Osvětlení a efektivita práce jsou neoddělitelně propojené osvětlení je dobré d ovlivnit celkovou efektivitu výroby.

 


Dvojice:Výhodou LED downlight Další:LED trubice mikrovlnného radarového senzoru a charakteristiky?