Funkce Led pásky

- Jul 21, 2017-

Světelná lišta LED lze použít jako dekorativní účely, ale i pro osvětlování. Čistá barva, použití vysoce brightnesspatch vedla světélkující součástí, takže s výhodami LED svítící komponent, lehké barevné čisté, měkké, žádné odlesky.

1, super energie: kontrolka LED bar 1210 výkon na metr jen 4.8W, 5050 LED light bar za metr moc 7.2W při, ve srovnání stradiční osvětlení a dekorativní osvětlení,moc je několikanásobně nižší, a účinek je mnohem lepší

 

2, teplo malé: LED světelná lišta je element svítící LED, LED energie je velmi nízká z důvodu jediného, obecně 0,04 ~ 0.08w, takže teplo není vysoká. Lze použít jako dekorativní nádrže v akváriu a nebude produkovat hodně tepla způsobené vzestup teploty vody, které ovlivňují růst okrasných ryb.

 

3, čistá barva: LED světelná lišta s vysokým jasem SMD LED svítící komponent, takže s výhodami LED svítící komponent, lehké barevné čisté, měkké, žádné odlesky. Obě jako dekorativní účely, ale i pro osvětlování.

 

4, soft: LED světelná lišta s velmi měkkou FPC pro podklad, může být ohnut nezlomné, snadno se tvaru, vhodné pro řadu reklamních modelování potřeby.

 

5, ochrana životního prostředí: kontrolka LED bar složení materiálů, zda je LED nebo FPC, materiál se používá v ekologicky šetrné materiály, jsou recyklovatelné typu, nikoli vzhledem k velkému počtu použití způsobené znečištění životního prostředí a poškození.

 

6. bezpečnost: LED světelná lišta se používá v nízké napětí DC 12V napájecí napětí, takže využití velmi bezpečné. Bez ohledu na seniory děti mohou být bezpečně používat aniž by bezpečnostní rizika.

 

7,Dlouhý život:LED světelná lišta normálního života je 8 až 10 milionů hodin, 24 hodin den non-stop práce, jeho život je téměř téměř 10 let. LED světelná lišta život je tedy několikrát tradiční lampy a lucerny.

 

8, jednoduchá instalace: LED světelná lišta instalace je velmi jednoduchá, s pevným klipem, vestavbu, drát, litinovým pororoštem, atd lze nainstalovat v různých opěrnou. Dále protože LED Lightbar světlo, tenká, proto, použití oboustranně lepící lze rovněž dosáhnout pevnou funkce. Nelze zabudovat žádný profesionální personál, si můžete opravdu vychutnat DIY dekorační zábavy.

 

9, A široké spektrum aplikací: LED světelná lišta z měkké, tenké, čisté barvy a jiné vlastnosti, je široce používán v křivkám těla, kroky, kabiny, mosty, hotely, KTV dekorativní osvětlení a reklama se chlubit, kaligrafie a malba návrhu a dalších místech. S LED Lightbar postupně vyspělé technologie její aplikace bude rozsáhlejší.


Dvojice:Proč je snadné špatné léto LED osvětlení Další:Thajsko LED trh