Výhoda a použití LED lineárního triproof-vodotěsný (IP65)

- Mar 10, 2017-    LED lineární tříbarevný vodotěsný (IP65), s vysokým jasem, barvou skutečně, bez stínu a dalšími charakteristikami, mají následující charakteristiky:

2.png 

 

Výhody lineárního tříbarevného vodotěsného vodiče (IP65):


1. Anti-oslnění funkce: průhledné kusy použití pokročilé optimalizace osvětlení design, měkké, žádné oslnění, žádné ducha, účinně zabránit stavebním dělníkům nejsou vhodné pro únavu.

 

2. Energetická účinnost světla: výběr světelného zdroje LED, vysoká svítivost, dlouhá životnost, životnost až 30 000 hodin; Výkonový faktor větší než 0,9, vysoká účinnost světla, dobrý přenos světla.

 

3. Funkce nárazu: multikanálová seismická struktura a integrovaný design, aby bylo zajištěno, že jeho vysokofrekvenční, vícefrekvenční vibrační prostředí v dlouhodobé bezpečné práci.

 

4. Použití prostředí: použití vysokopevnostní slévárenské skořepiny, speciální povrchové spreje a těsnění, vysoká teplota a vlhkost a řada korozních a jiných drsných prostředí dlouhodobé použití.

 

5. Instalace: sedadlo, strop a strop a další způsoby instalace, které splňují potřeby různých osvětlení na pracovišti. Elektronická, mechanická dvojitá ochrana, otevřít víko automaticky odpojit napájení, zvýšené používání a údržbu zabezpečení, stabilitu a spolehlivost.

 

Použití lineárního LED trojúhelníku odolného proti vodě (IP65):

Je vhodný pro místa jako korozivní, prašné, průmyslové osvětlení, jako je ocel, loď, železnice, elektrická energie, hutnictví, ropa a petrochemie a všechny druhy továren, dílny, míst a velkých zařízení.


Dvojice:Trend LED tovární světla Další:Jak zvolit LED lineární svítidlo?