Thajsko LED trh

- Jun 15, 2017-

Thajsko je hodnocena jako 50Thnejvětší země na světě a je součástí Sdružení národů jihovýchodní Asie a hospodářské společenství ASEAN (AEC) spolu s devíti dalších zemích jmenovitě: Indonésie, Malajsie, Filipíny, Singapur, Brunej, Kambodža, Laos, Myanmar a Vietnam. Cílem AEC pro rok 2017 je vytvořit jednotný trh ASEAN s hrubým domácím produktem (HDP) z 2,5 bilionu dolarů & obchodu 1 bilionu dolarů. Zatím ASEAN celkové pokročila ve výši 80 % co se týče odstranění cel na zboží obchodované v rámci regionu.

Podle statistik, Thajsku
trhu s osvětlovací technikouhodnota celkem 800 milionů amerických dolarů v roce 2014, 12 % oproti roku 2013. Odhaduje se, že v zemi LED průmysl poroste ročním tempem o 30 % v příštích pěti letech, svnitřní osvětlenía stavební aplikace obsahující dvě hlavní složkyLED osvětlení průmyslu

Pokud jde o obchodní příležitosti předpokládá se, že velký počet firem a vládních projektů používat
LED produktyJak dokládají níže:

·LED Automotive Lighting:Počet automobilů seLED světlometyvyroste z 1,5 až 5 milionů mezi 2013-2017 s hodnotou součástí LED pěstování od US $ 130 až 300 milionů. (Podle Dirk Banderhaeghen Philips Lumileds)

·Vládní projekty: Elektřina generování Authority of Thailand nahradil LED Light Street v Mae Moh elektrárny., The provinční elektřiny autority (PEA) se chystá nahradit jeden milion pouliční osvětlení celostátní LED žárovky.

·Veřejné & soukromé projekty infrastruktury: Z výstavby nového Parlamentu domu na stadion, obytné, obchodní, pohostinnost a zábavní projektu jako CP vše vytváří "7 Go Green" projektu a investovat více než 500 milionů THB nahraditLED světlo žárovka v 7 – Eleven v celém Thajsku.

Thajsko je už dlouho zastáncem volného a spravedlivého obchodu a jeho přitažlivost jako výrobní základny pro přední mezinárodní společnosti je posílena řada dohod o volném obchodu.


Dvojice:Funkce Led pásky Další:Jak zjistit kvalitu světla Ultratenký panel LED je dobré nebo špatné?