Spínací zdroj hluku může být vyřešen, víte?

- Jun 08, 2017-

Ti, kteří provedli vývojovou práci, mají takovou zkušenost, testují spínání napájení   LED Linear Light nebo v experimentu slyšely podobné výrobky, které hrají špatný tlak úniku nebo vysokého napětí tahání zvuk nezvaný: jeho zvuk je velký nebo malý, nebo někdy bez; Jeho rytmus nebo hluboké nebo drsné, nebo změnit všechny, kteří mají.


Zvukový šum obecně odkazuje na samotný spínací zdroj v procesu práce, může být slyšet ušima frekvence 20-20kHz audio signálu. Elektronické a magnetické komponenty frekvence kmitání v oblasti lidského sluchu vytvářejí signál, který může být slyšet. Tento jev byl známý na počátku výzkumu přeměny energie. Transformátory pracující při 50 a 60 Hz často způsobují otravný AC šum. Je-li zatížení modulováno zvukovým prvkem, spínací převodník pracující na konstantní ultrazvukové frekvenci také generuje zvukový šum.


Při nízkém výkonu je zvuk obvykle nezávislý na konvertoru. Návrhář však může chtít snížit akustické emise svého okruhu. V konvertoru střídavého proudu s nízkým výkonem jsou jádrové desky transformátorů 50 nebo 60 Hz svařeny dohromady, aby se snížil hluk střídavého proudu na přijatelnou úroveň. Vysokofrekvenční přepínače ve feritovém transformátoru také používají podobnou technologii.


V minulosti bylo pro studium akustického vyzařování spínaného napájení použito pokročilé audiotechnické zařízení. Toto zařízení může měřit absolutní hladinu akustického tlaku a zvukové spektrum velmi přesně, ale lidské vnímání zvuku je velmi subjektivní. Je těžké říci, kolik zvuků je slyšet a je těžší určit, jak velká část zvuku v konkrétní aplikaci bude považována za nesnesitelný zvuk.


Sonické záření je podobné elektromagnetickému záření, ale neexistuje obecný měřítko pro měření sluchové tolerance. Návrhář proto může zvládnout problémy spojené se zvukovým šumem a snížit zvukové záření výrobku podle následujících pokynů.Dvojice:Vedoucí osvětlovací techniky, jak si zvolit vedené lineární osvětlení Další:Led Profil