Supermarketové osvětlení

- May 24, 2017-

Supermarketové osvětlení


Supermarket obchody jsou spotřebitelé nákupní místa, udržet obchod dostatek světla, koordinace barev, vytvořit pohodlné nákupní prostředí pro spotřebitele vytvořit dobrou nákupní atmosféru, supermarket obchod design je také velmi důležité.

Osvětlení atmosféry může eliminovat stín, na speciálním displeji vytvářet různé efekty, může nejen osvětlit zboží, ale také může být použito pro směrování stěny, vytváření atmosféry. Umožňuje přímo osvětlit model a dokonce ho lze použít k osvětlení tištěných kreseb. Vztah mezi pracovníky osvětlení a displejem je nejpřímější. V okně mohou být osvětlení atmosféry doplněny filtry pro vytvoření různých barev světla, což má za následek dramatické efekty. V obchodě může atmosféra světla zvýšit rozlišovací způsobilost zboží, atmosféra vyžaduje více jasu světla, obvykle s žárovkou nebo žárovkami. Spotlight se může zaměřit na část světlometů, která osvětluje větší rozsah. Chcete-li zobrazit rozsah osvětlení s atmosférou, abyste dosáhli dramatických výsledků, zobrazte pracovníky, abyste vyřešili dva problémy, tj. Problémy světla a tmy a barevné problémy. Personál displeje může aplikovat pozorované jevy a zkušenosti získané ze slunečního záření na osvětlení přírody a aplikovat je na osvětlení displeje. Osvětlení skladu je většinou osvětlené shora nebo ze strany. Vzhledem k tomu, že světlo zespodu nahoru, snadno zobrazit zařízení nebo zboží blokovat, a vytváření stínů. Pokud jde o stranu ozařování, nábytek je vhodnější.

Naše společnost je vhodná pro supermarket osvětlení světla jsou hlavně TEC001LIN01 série, její hlavní funkce se používá ve dvou řadách světelné tyče, můžete dosáhnout různých způsobů dokování, zvýšit jeho jas osvětlení.Dvojice:LED řídí tři hlavní technické trendy v oblasti trhu Další:U produktů s osvětlením s LED diodami je proudový proud a dopad proudů Jaký je rozdíl?