Vedoucí osvětlovací techniky, jak si zvolit vedené lineární osvětlení

- May 22, 2017-

Vedoucí osvětlovací techniky, jak si zvolit vedené lineární osvětlení


Z úrovně osvětlení, vertikální osvětlení, harmonické rozložení, vzhled osvětlení a architektonické prostorové estetiky, oslnění, stroboskopie, modelování objektů, stíny, vysoký světelný bod, vizuální geometrie, kontrola a ztlumení těchto aspektů. Ostatní lidé, jak si vybrat, myslím, že většina z nich spoléhá na pocit.

 

A / Úroveň osvětlení (základna) podle úrovně osvětlení požadované pro danou operaci

 

Zvolte: (podle prostoru funkční volby, stravování kancelářské zábavy a jiného jiného prostoru, určuje požadavky naší volby vedeného závěsného světla) vhodného výkonu a celkového výkonu.

 

Vhodný vysoký světelný tok - základní energie potřebná pro osvětlení; (Osvětlení není jasnější, tím lépe, podle požadavků na prostorové funkce vyberte správné osvětlení.

 

Vhodná intenzita světla - jednoduché zvýšení světelného toku nemusí být nutně účinné, pouze správné světlo pro dosažení účelu.

 

B / Vertikální osvětlení vertikálního osvětlení

 

Dobrým prostorem s objektem je potřeba horizontálního osvětlení + vertikální osvětlení lze dokonale popsat. Tento bod v muzeu, obchodní prostor nejvíce potřebují pozornost.

 

O výše uvedeném dvou bodech má naše lineární světlo IES nebo řešení osvětlení vám pomůže zvolit správné světlo, které je vhodné pro velké projekty.


Dvojice:Halogenidová výbojka, vysokotlaká sodíková výbojka, zářivka je rozbitá, jak nahradit? Další:Spínací zdroj hluku může být vyřešen, víte?