Výzkum LED downlight příznivých pro životní prostředí

- Jan 18, 2017-

andquot; Výroba a utilityandquot; v této zprávě především v porovnání těchto tří různých žárovek život cyklu včetně výroby, operace a eliminován. To je druhá hlavní energetické zprávy a hodnocení ve srovnání s tradiční žárovky, LED trubice lampy osvětlení, například náklady na životní cyklus environmentálních zdrojů.

Ve srovnání s celkovým osvětlením, LED světla a ostatní osvětlení bude nepochybně mít větší výhody. Ministerstvo energetiky Spojených států vydala novou zprávu, LED osvětlení má velký význam pro životní prostředí, její dopad na životní prostředí jsou nízké a mírně hyper fluorescenční lampy (zářivek).

Uvedeno ve zprávě, tradiční zářivky (CFL) a LED světla a ostatní osvětlení je velmi podobné spotřeby energie, který spotřebuje méně energie než klasické žárovky a v porovnání k výrobě a dopravě, běží většinu spotřeby energie životního cyklu. Vzhledem k vysoké účinnosti spotřeby, 12,5 w moci a může dosáhnout a kompaktních zářivek (15 w) a žárovkové světlo (60 Watt) funkce. Testy na 14 15 ve zprávě ukazuje, že je nejvíce příznivých pro životní prostředí těchto tří druhů svítidel LED světla a ostatní osvětlení.

Tato zpráva následuje předchozí zprávy, který je publikován v únoru 2012, andquot; Kontrola spotřeby energie životnosti žárovky, kompaktní zářivky a LED Lampsandquot; závěr, pokračuje k vyzkoušení, LED trubice světla a ostatní osvětlení různých osvětlení a několik dalších široké dopady na životní prostředí.

LED světla a ostatní osvětlení pro tuto sestavu udělat komplexní výzkum, analýza těchto tří různých žárovka výrobní, montážní, přepravy a eliminace účinků na energetiku a životní prostředí. To je první zpráva otevřené LED výrobního procesu projednána na podporu oddělení vzduchu a vody k ochraně veřejných prostředků a zlepšit konkurenceschopnost čisté energie Spojené státy a pomoci rodinám a společnostem ušetřit náklady na elektřinu.


Dvojice:10 nejlepších poznámek vnitřního osvětlení Další:LED dolů světlo dosáhne stabilní světelný výkon