Související znalostní body bychom měli vědět o LED průmyslu

- Jan 13, 2021-

1. Jak řídit počet osvětlovacích obvodů ve stovkách? Je jistě nereálné zajistit, aby strýc otevřel bránu v distribuční místnosti. S tolika světly, všechny z nich se rozsvítil s lapat, a myslím, že okamžitý proud by výlet jistič. Aby se zabránilo nárazu, nejlepším způsobem je zapnout v časovém sledu a zapnout smyčku osvětlení smyčkou v určitém časovém období.

2. Světla se také používají pro různé účely. Někteří jsou zodpovědní za každodenní osvětlení, někteří jsou zodpovědní za vytváření atmosféry a někteří jsou zodpovědní za styling, plní své vlastní povinnosti. Jaký druh scén (představení, setkání, projekce), jaká časová období (práce, mimo práci, svátky) a která světla svítí, jsou také zvláštní.

3. Osvětlení je hlavním spotřebitelem spotřeby energie v budovách, na druhém místě za klimatizačními zařízeními. V zájmu úspory elektřiny potřebují manažeři pouze udržovat určitou osvětlování, zapírat světla méně, když je slunce silné, a zapnout více světel, když je zataženo; nebo na chodbách. Zapněte světla, když jsou lidé uvnitř, a zhasněte světla, jakmile lidé odejdou, šetří některé účty za elektřinu.

Proto je inteligentní osvětlovací systém vyřešit výše uvedené tři body bolesti: dávkové ovládání, skupinové řízení a indukční kontrolu.


Dvojice:Jak si vybrat světlo do obývacího pokoje Další:Úvod do LED pásů