Související znalosti LED kapesních světel

- Feb 10, 2021-

LED kapesní světlo


Princip: Použití LED jako světelného zdroje a vysokokapacitní lithiové baterie tlačítka, takže může být tenká a lehká jako karta. Uprostřed karty sklopte vydlabanou část tvaru žárovky, rozsvítí se LED dioda a celá část žárovky bude svítit, jako miniaturní LED stolní lampa stojící na stole. Pokud se nepoužívá, pokud je kombinována, led dioda se automaticky vypne a stane se znovu kartou.


Struktura a princip LED kapesních světel


Aktuálně vyráběná světla LED karet jsou většinou malá a plocha dílu vyzařujícího světlo se pohybuje od 3,81 cm (1,5 palce) do 6,0 cm (2,4 palce). Konstrukce je rozdělena do pěti částí: rám, modul podsvícení, blikající obvod, napájecí část a spínač:


(1) rám

Rám se používá k instalaci a integraci dalších dílů, aby se dostal do celku, který lze zpracovat do různých geometrických tvarů podle různých potřeb. Karetní lampa na obrázku 1 je obdélníková.


(2) Modul podsvícení

Modul podsvícení je nejdůležitější částí světla karty, která určuje plochu výstupu světla a kvalitu světla karty. Modul podsvícení se skládá z LED lampy, reflektoru, světelné vodicí desky, difuzéru, světelného štítu, antireflexní hranol a rámu podsvícení. LED světla jsou zdrojem světla. Světelná vodicí deska rozšiřuje světlo vyzařované několika LED světly na celou plochu výstupu světla. Difuzní deska činí vyzařované světlo rovnoměrnější díky principu difuzního odrazu. Antireflexní hranol může změnit úhel vyzařovaného světla a shromáždit více světla. Ve směru předního diváka se stínící deska používá k řízení oblasti vyzařování světla a tvaru plochy výstupu světla.


(3)Blikající obvod

Blikající obvod je obvykle instalován uvnitř lampy karty a část lampy karty vyzařující světlo je nastavena tak, aby při ovládání spínače vyzařovala několik různých světelných režimů.


Běžný blikající obvod může poskytovat tři režimy: konstantní světlo, dlouhé intervalové blikání a rychlé blikání. ‖


(4) Část napájecího zdroje

Pracovní napětí LED diody je přibližně 3 V. Vzhledem k funkci úspory energie LED může být napájecím zdrojem pro lampu karty knoflíková baterie. Karetní lampa napájená knoflíkovou baterií má kompaktní strukturu a může být vyrobena z produktu s menší tloušťkou. Lze také použít odnímatelnou dobíjecí lithiovou baterii. Výhodou použití dobíjecí lithiové baterie je úspora zdrojů. Pokud je lampa karty používána často, je rozumnější použít dobíjecí lithiovou baterii.


(5)přepínač

slouží k připojení obvodu a napájecího zdroje, nastavení zapínání, vypínání a vyzařování světla.


Funkce: SVĚTLA LED karet, to znamená prostřednictvím karet různých tvarů, dávají lidem různé nápady, které lze popsat jako kreativní produkty. Proto se v dnešní době stala módním dítětem, které darovalo mnoho mladých lidí. Kromě toho je neotřelý a kreativní. Někteří výrobci karetních lamp ji kombinují s LOGEM a vytisknou logo na lampu karty, takže se z toho stalo mnoho velkých společností. , Vládní organizace jako vynikající volba pro propagaci image organizace.

Značka: Hlavní značkou, která je nyní populární na trhu, je DOULEX, stejně jako některé produkty OEM.

Barva: Světla LED karet mají různé barvy. Na hlavních obchodních webových stránkách B2B a B2C jsou běžné produkty stále světlými karetními světly. Barvy jsou obecně vyráběny společnostmi v pěti barvách: bílá, červená, černá, zelená a modrá .

Životnost: Životnost obecného světla LED karty může být používána nepřetržitě po dobu 24 až 36 hodin, ale obecně se používá pouze krátkou dobu, takže její životnost může být až půl roku.

Cena: Výrobek se prodává na hlavních webových stránkách B2C, jako jsou Youah, Taobao, Paipai atd. Cena se pohybuje od 2 juanů do 15 juanů. Současně je trh také plný vadných výrobků a obecná cena ze závodu je 2,5 Kolem juanu se hlavní online cena pohybuje mezi 3 a 8 juany.


Dvojice:Příčiny tepla LED Další:Základní znalost LED