Prostředí osvětlení kanceláře

- May 06, 2017-

Nedávno platforma digitálních obchodních zpráv společnosti Atlantic Media, Quartz, zahájila diskusi o kancelářském osvětlení, kde kolega z kanceláře v New Yorku zahájil hlasování o nástroji interního chatu, aby si vybral světlé nebo měkké světlo.

Není pochyb o tom, že světlo stimuluje tělo, aby poskytlo jasnou fyziologickou odpověď. Psychiatr Baba Pendse se zaměřuje na účinky světla na lidské duševní zdraví. Věří, že osvětlení dokáže přizpůsobit rytmus biologického cyklu, což má za následek spánek, bdělost a vliv na výkonnost.

Za účelem vypořádání se sluncem vylučuje kortizol, serotonin a další hormony, tím intenzivnější je, čím více se vylučuje hormon, emocí, chuť k jídlu a tím jsou ovlivněny. To vysvětluje, proč lidé budou pod temným světlem ospalí.

Naproti tomu silné světlo, zejména po noci světla, je snadné pomoci lidem zůstat vzhůru. Dokonce použití světla na lidské tělo, lékařská komunita je světelná terapie, která pomáhá rehabilitaci rakoviny, zlepšuje kvalitu spánku u pacientů s demencí a pomáhá jim zvrátit frustraci.

Kromě toho existuje vztah mezi světlem a náladou další vysvětlení. MarkRea, ředitel výzkumného a vývojového centra Rensselaerského polytechnického institutu, řekl: "Pokud necháte pracovníky sedět v tlumeném světle, aby dělali jemnou a nudnou ruční práci, budou se nudit."

Takže Rea věří, že touha lidí po světlu je mimo touhu zvládnout informace. Jasnější světlo znamená jasnější prostředí, tím více informací se shromažďuje.

"Můžeme si knihu přečíst v jasném světle, nebo snadno vidět, co dělají děti." Rea uvedla, že pokud světlo nestačí, bude to bránit sběru informací, lidé musí věnovat více energie, nálada bude horší.

Naopak stejné světlo neznamená, že lidé mohou získat stejnou náladu, protože odpověď každého člověka na světlo není stejná, jako každý má své oblíbené dietní preference. Takže téměř nemůže najít konkrétní světlo pro celou kancelář jsou spokojeni

Naše firma TEC001LSD01, vhodná pro kancelářské, konferenční místnosti, náš jedinečný design uvnitř reflexního filmu, má za cíl zvýšit světelný efekt světla. Současně může být také stmívání, vyřešit bílé límečky pro únavu light.it je hlavní funkce jsou stmívatelné , vysoký výkon , různé délky volitelně.

SEO CINDY PIC.jpg

Dvojice:LED napájecí zdroj navrhnout čtyři hlavní problémy shrnutí Další:Jak zvolit LED lineární světla?