Osvětlení kanceláří

- May 24, 2017-

Osvětlení kanceláří


Kancelář dobrého osvětlení poskytovat jednoduché a světlé prostředí, které se setkávají s personálem, komunikace, myšlení, schůzky a další pracovní potřeby, ale také zachovat jednotu mezi regionem a pohodlí, zvýšit efektivitu personálu. Ale také prostřednictvím kancelářských prostor návštěvy návštěvníků k šíření dobrého obrazu.

        Kolektivní kancelář je největším podílem současných kancelářských prostor, pokrývajících různé funkční oddělení společnosti, včetně provozu počítače, psaní, telefonní komunikace, myšlení, výměny prací, konference a dalšího kancelářského chování. V osvětlení by měly být kombinovány s výše uvedeným úřadem chování k jednotnosti, pohodlí pro konstrukční principy, obvykle s použitím rovnoměrného rozložení tkaniny světelné metody, v kombinaci se zemí pozemní funkce pomocí odpovídající osvětlení. Plocha tabulky používá osvětlení mřížky pro rovnoměrné osvětlení pracovního prostoru a snížení oslnění. V oblasti kolektivního kancelářského kanálu pomocí světelného osvětlení s osvětlením LED osvětlením můžete do kanálu přidat světlo.

    Naše společnost se používá hlavně pro kancelářské osvětlení řady TEC001LSD01, její hlavní součástí je světelný úhel 120 s charakteristikami stmívání.


Dvojice:Tepelný nárůst plastů, který porušuje bezpečnostní rizika pro průmyslové LED diody Další:Několik požadavků na osvětlení civilní architektury