Osvědčení o certifikaci produktů pro národní LED osvětlení

- Jun 30, 2017-

Severní Amerika certifikace: certifikace UL

Certifikace UL je americká civilní zkušební agentura pro testování bezpečnosti Underwriters Laboratories (UnderwriterLaboratoriesInc.) Vyrobená certifikací bezpečnosti výrobků. Provádí bezpečnostní testy a prohlídky různých zařízení, systémů a materiálů. Produkty prostřednictvím a získání certifikace UL je vstup na vstupenky na trhu v Severní Americe. Standard UL lze obecně rozdělit na: požadavky na strukturu produktu, požadavky na suroviny použité v produktu, požadavky na součásti použité ve výrobku, požadavky na zkušební zařízení a zkušební metody, logo produktu a pokyny Certifikace UL se stala jednou z nejpřísnějších certifikací na světě.

 

Mezinárodní certifikace: certifikace CB

Certifikace CB je IECEE (Organizace pro certifikaci bezpečnosti elektrických výrobků Mezinárodní elektrotechnickou komisí), která vyvíjí certifikační systém, který je určen hlavně pro drát a kabely, elektrické spínače, domácí spotřebiče a dalších 14 kategorií výrobků.

Systém CB je souborem IECEE, který vytvořil globální systém vzájemného uznávání elektrických výrobků. Pokud podnik obdrží certifikát o zkoušce CB, který získal od certifikačního orgánu některé z členských zemí, může být osvobozen od opakované zkoušky a získal souhlas certifikačního orgánu jiných členských zemí. Důkaz.

Vedle výše uvedených standardů pro certifikaci výrobků, ale také zahrnuje dobrovolnou certifikaci CQC v Číně, certifikaci bezpečnosti výrobků společnosti Canadian Standards Association (CSA), německou certifikaci bezpečnosti výrobků a certifikaci kvality společnosti TÜV (Rheinland Technology Supervision Corporation), US Federal Communications Commission (FCC) ) elektromagnetické rušení Standardní certifikace a některé další nebo mohou vyžadovat certifikační standardy.

图片2.png

Dvojice:Faktorem, který ovlivňuje účinnost LED Další:Zavedení ledového čipu