Napájecí napětí lineárního světla může být "hlučné" vyřešeno, víte?

- Mar 04, 2017-Napájecí napětí lineárního světla může být "hlučné" vyřešeno, víte?

 

Ti, kteří provedli vývojovou práci, mají takové zkušenosti, zkušební spínací napájecí zdroj nebo v experimentu slyšeli podobné výrobky, které hrají vysokotlaký špatný zvuk nebo vysokého napětí tahání zvuk nepozvaného: jeho zvuk je velký nebo malý, nebo někdy bez; Jeho rytmus nebo hluboké nebo drsné, nebo změnit všechny, kteří mají.

Takže odkud pocházejí hlučné a způsoby řešení?


1.Transformátor vytváří zvukový zvuk


Rovnoměrně impregnováno:

Za prvé, transformátor by měl být rovnoměrně impregnován, což může účinně vyplnit mezi cívkou a cívkou mezi cívkou a kostrou, kostrou a jádrem mezi vlastní štěrbinou, snížit možnost posunutí   Pohyblivé součásti, pokud je to nutné, magnetické součásti a čáry Kontaktní plocha desky vyplněná bílým plastu nebo stříkacími třemi barvami pro další snížení mechanických vibrací prostoru, účinně snižuje hluk.


Snižte maximální hustotu magnetického toku:

V případě podmínek, které umožňují minimalizovat maximální hustotu magnetického toku, plně zohlednit hustotu magnetického toku saturace při vysokých teplotách a ponechat dostatečnou rezervu pro zabránění pracovní křivky do nelineární oblasti, může účinně snížit hluk transformátoru, existují pokusy Dokázat maximální magnetický tok Hustota od 3000 Gauss do 2000 gauss může snížit hlučnost vyzařovanou o 5 dB na 15 dB.

 

2. Kapacita zvuku generovaného zvukem:


Řešením je nahradit vysokonapěťový keramický kondenzátor pro absorpční obvod velmi malým polyesterovým filmovým kondenzátorem, který může podstatně eliminovat hluk generovaný kondenzátorem.

 

Na závěr lineární světlo našeho podniku, jako je LED zavěšené lineární světlo a třífázové lineární světlo IP65, nemají případ obecně. Jakmile se objeví, budeme postupovat podle způsobů řešení tohoto problému.


Dvojice:Jak zvolit LED lineární svítidlo? Další:Jak si vybrat komerční svítidla?