Osvětlení podepisuje dohodu o partnerství

- Jun 02, 2017-

NVC Lighting a CAS Smart City nedávno podepsaly smlouvu o inteligentním partnerství v oblasti osvětlení.

Společnost ElechTech International (ETI) získala NVC Lighting v roce 2014, po dlouhém boji o moc organizace nyní vede bývalý předseda ETI Donglei Wang.

Přechod vedení společnosti z zakladatele společnosti NVC Lighting Changjiang Wu na Wang byl skalnatě označen násilnými spory, které se táhly rok předtím, než byl Wu postavený za mříže za zpronevěry firemních fondů a zboží.

Čtrnáct měsíců po Wuově uvěznění se prach nakonec usadil, když Wang převzal vládu vedení NVC Lighting. Wu jmenoval svého syna Dunchenga Wangem za představitele NVC Lightingu.

Společnost NVC Lighting dokázala v roce 2015 přinést ztráty z obratu, avšak v první polovině roku 2016 se tržby osvětlení společnosti snížily o 0,5% na 1,76 miliardy RMB (250 milionů USD). Výnosy z LED osvětlení vzrostly o 94,8% na 1,18 miliardy RMB a její zisky pokračovaly v stálém růstu nahoru.

Inteligentní osvětlení je dalším zlatým důlkem pro osvětlovací průmysl a nejnovější partnerství odráží záměr NVC Lighting vstoupit do tohoto sektoru, protože hledá novou dynamiku růstu příjmů. NVC Lighting prezident Peng Zhang poznamenal, že produktová strategie společnosti, distribuční kanály a strategie brandingu vstupují do strategicky propojené fáze platformy. Společnost NVC Lighting založila v roce 2015 nové oddělení výzkumu inteligentního osvětlení a spolupracuje s čínskou firmou Xiaomi a dalšími značkami internetových sítí v inteligentním osvětlení domů. Navíc jeho strategické partnerství se společností CAS Smart City umožní rozšíření výrobní kapacity.

Spolupráce NVC Lighting se společností CAS Smart City bude zaměřena na integraci dvou organizačních systémů, datových a informačních systémů. Partnerství bude zpočátku zaměřeno na inteligentní LED Lineární světlo před zahájením dalších projektů spolupráce do poloviny roku 2017, vysvětluje Xiaosong Hong, generální ředitel společnosti NVC Lighting.

Inteligentní osvětlení má značný prostor pro růst, a to i ve velkých městech, jako jsou Peking, Šanghaj a Guangzhou, mají kolem 200 000 pouličních světel, které mohou být potenciálně nahrazeny, dodal Hong. Vývoj NVC Lighting na trhu s inteligentním osvětlením bude zahrnovat služby osvětlení a vybavení kamery a nabídne v designu inteligentního modulu, který usnadňuje upgrade na inteligentní pouliční světla a propojuje světla, současně ukládá data, analyzuje a spravuje data.

NVC Lighting je dramatické přechodové drama

Společnost NVC Lighting zaznamenala v roce 2014 obrovské ztráty v důsledku chaotického převzetí společnosti ETI dříve v dubnu tohoto roku. Bývalý zakladatel společnosti NVC Lighting Wu, který se vzdálil svého postavení ve společnosti, způsobil vedení ETI, aby fyzicky napadl vrcholové vedení společnosti NVC Lighting a vypnul továrny, které podpořily Wu. Boj o moc mezi vrcholovými manažery způsobil, že NVC Lighting způsobila masivní ztráty v roce 2014, kvůli dlouhým obdobím pozastavené výroby, která trvala téměř šest měsíců. V tomto procesu Wang obvinil Wu, že shromáždil obrovské dluhy z hazardních her a podváděl finanční prostředky společnosti a zboží, které byly použity k splacení těchto dluhů. Wu byl uvězněn v prosinci roku 2014 poté, co policie předložila důkazy, které prokázaly, že zneužil fondy NVC Lighting.

 

 

 

 


Dvojice:Analýza a řešení třmenu zařízení po vypnutí Další:Analýza úrovně energetické účinnosti LED žárovky