LED osvětlení navrhuje zlaté právo

- May 26, 2017-

Dekorace místností jsou tři druhy osvětlení, to znamená, centralizovaný světelný zdroj, pomocný zdroj světla, univerzální zdroj světla jsou nepostradatelné a měly by být kombinovány, poměr jasu asi 5: 3: 1.


1, centralizovaný světelný zdroj

Světlo centralizovaného světelného zdroje je přímým světlem, které osvětluje danou oblast v dané oblasti světla a umožní vám jasněji vidět, co děláte, zejména při práci, čtení, vaření, jíst a více zdrojů světla. Vzhledem k tomu, že tvar stínítka a poloha žárovky určují velikost paprsku, je přímá svítilna obvykle opatřena krytem nebo otvorem pro chladicí vzduch a stínidlo je neprůhledná svítilna, jako je například reflektor, traťová svítilna, Pracovní světlo.


2, pomocný zdroj světla

Osvětlení pomocného zdroje světla je skvělé, oči po dlouhou dobu v tomto prostředí, snadno se cítit unavené, pak potřebujete pomocný zdroj světla, jako jsou stojací světla, světelné knížky apod., Abyste sladili rozdíly vnitřního světla tak, aby vaše oči Cítit se pohodlně Pomocný světelný zdroj světla je difúzní světlo, které se šíří do různých rohů domu jsou stejné světlo. Obecně by světlo s difuzním světlem mělo být používáno s přímými světly.


3, univerzální zdroj světla

Stropní svítidlo je světelný zdroj, obvykle to je hlavní lampa uvnitř domu, známý také jako podsvícení, může být vnitřní zdroj světla do jisté míry jasu, celá místnost poskytnout stejné světlo, takže to nebude Produkují významný stín, světlo Neexistuje žádný vážný kontrast mezi fotografií a nepřítomností. Ale protože musí být použita s jiným světlem, tak by neměla být velmi jasná ve srovnání s jinými světelnými zdroji doma, její jas je nejnižší.

Tato sada "zlatého zákona žárovky 5: 3: 1", tzv. "5" označuje intenzitu světla nejsilnějšího koncentrovaného světla, jako jsou projekční lampy. "3" označuje měkký pocit pomocného zdroje světla. "1" má poskytovat nejzákladnější světelný zdroj celého místnosti.

Pokud lidé dokážou zvládnout základní znalosti o světle a barvě, a pak v kombinaci s velikostí prostoru, nábytkem, různými požadavky na pokojové funkce, světlem a barevnými odstíny mezi sebou a dalšími podmínkami, opatrným uspořádáním návrhu, Přidat neomezenou zábavu a mnoho nečekaných uměleckých efektů.


Zneužití 1: Mnoho lidí slepě používá reflektory. Spotlight se zaměřil na původní osvětlení a zdůraznil úlohu zobrazovacích produktů, ale nyní se používá v obecném osvětlení. Stropní světlomety způsobují, že strop je příliš pěkný, ale ostatní objekty na druhé straně světelného efektu jsou poměrně oslabeny.


Zneužití 2: Mnoho lidí, aby šetřila energii, příliš využívala lampy šetřících energii, ignorovala úlohu světla při vytváření rodinné atmosféry. Energeticky úsporné žárovky jsou zářivky, ačkoli to šetří, ale jsou zde nedostatky zářivek, což je příliš chladné světlo. Proto z pohledu vytvoření teplé atmosféry domova je příliš mnoho používání energeticky úsporných žárovek zjevně nepřiměřené.


Zneužití 3: Mnoho lidí dává přednost křišťálovému žárovku, myslí si, že je to symbol stylu, ale nevšiml si evropských a amerických zemí, výška stropu nejméně 3,5 metru nad domácí domácí výškou stropu je obvykle pod 3 metry. Nepovažujete národní podmínky, slepě používáte křišťálovou svítilnu, pak nejen že nemůže zobrazit krystalovou lampu Yong styl, ale způsobí pocit útlaku.


Běžně používané světla jsou chladné a teplé, můžete je použít k regulaci pocitu lidské vnitřní barvy světla. Například uprostřed místnosti plné teplého tónu žárovky, spojeného s krásným tvarem mléčně bílého průsvitného skleněného krytu, vydal světlo na teplé, jasné, klidné, tiché, dává čerstvé Čerstvý pocit; Chladné bílé světlo, použití tmavých světel pro zacházení s reflexními světelnými zdroji, může způsobit, že nízká místnost nebo malý pokoj se objeví světlý a prostorný.


Dvojice:LED svítidla jsou velmi speciální Další:Led Strip