LED světlo & úsporná zářivka

- Jul 21, 2017-

 

S popularitou LED světla, života, máme na výběr pro světla více. Jako LED světla s energeticky efektivní rysy v nákupních centrech koupit, jsme často bude energeticky úsporných zářivek aLED světlazmatený. Energeticky úsporných zářivek je osvětlení LED? LED osvětlení a úsporné zářivky, které je vhodnější pro domácí osvětlení? Co při výběru dbát?

 

1.Technologie

 

Pracovní princip energeticky úsporná žárovka je především prostřednictvím předřadníku do lampy žárovky topení, takže vlákno začal zahájit elektrony, přechod vyrábí ionizace, který vydal 253.7nm UV, UV buzení fosforové luminiscence, protože teplota žárovka zářivka na 1160K, která je mnohem nižší než teplota žhavé práce 2200K - 2700K, takže jeho život je také výrazně vylepšena na 5 000 hodin nebo více.

LED světla jsou propojeny pomocí LED lampa korálky do série nebo paralelně, tyto korálky lampa LED světlo - emitujících diod v čipu integrovaného obvodu pod ACNapájení 220V do napětí olovo a aktuální sestavení může odpovídat DC plnit požadavky ofLED lampakoráleks sestavení, takže to může normálně světlo.

 

2.Životnost

 

Obecná životnost LED světla lze použít více než50000 hodin,Existují některé speciální LED lampy životnost může dosáhnout 100 000 hodin. Samozřejmě rozhodnutí o LED lampy života zdejsou čip a řídit tyto dva faktory, ale protože neexistuje žádná pojistka žárovky, LED světla, tak životnost LED světla je mnohem vyšší než ostatní světla.

Obecné život energeticky úsporných zářivek v 5000 hodin nebo tak, existuje více než 8000 hodin, to znamená asi rok nebo tak energeticky úsporné žárovky třeba vyměnit.

Dvě kontrastní, můžeme vidět že LED světla lze použít pro více než pět let třeba vyměnit v využívání času výrazně ušetřit náklady na výměnu lampy.
 


Dvojice:Analýza vlivu obvodové desky na kvalitu LED lampa Další:Co je Dali Stmívatelné princip