LED řídí tři hlavní technické trendy v oblasti trhu

- Jun 02, 2017-


Dynamika trhu

V současné době globální LED řidiče IC trhu v roce 2013, ukazující staré výrobce vstoupit do expanze, nové výrobce aktivně krmení situace trhu koláč. Vzhledem k tomu, že LED žárovky, LED trubka silné poptávky, LED dioda řidiče IC, od AC do DC, DC do DC a dalších oblastech, existuje značný počet výrobců k soutěži, staré a nové výrobky pocházejí ve velkém počtu.


V současné době na mezinárodním trhu je Texas Instruments LED driver IC, její viditelnost na trhu je vysoká. Evropa a Spojené státy, včetně společností NXP, Marvell a dalších společností, představily také řadu výrobků řady LED driver IC. Asijské společnosti IC design, 2013 je také aktivně řezané do LED osvětlení trhu je optimistický o vývoji, včetně akumulace, Li Qi, Ang Bao, křemík, Hong Guan Dian vstoupili na trh rozložení a plánování.

 

Technické trendy

LED řidič IC řešení řešení je velmi důležité, 2013, trh je hlavně znepokojen tyto trendy a body:


1. LED pohon výhody vyhrazené IC výstupní proud, může účinně snížit EMI.


2. Nová generace LED ovladače IC design se snaží používat konstantní výkon, a minulé společné izolace a neizolované LED aplikace, LED ovladače IC trhu budou různí příznivci.


3. Malý výkon (tj. 0.5W-3W) LED Tento lineární zdroj světla (LED čip) s LED ovladačem IC, integrovaným do balíčku CMC, je již novým designem jedním z hlavních témat trhu 2013. Existuje také vysoký stupeň integrace směru multičipového balení tohoto trendu, spolu s LED diodami s přímým pohonem AC (AC), tyto technologie umožňují osvětlovat náklady a stabilitu LED a mají v minulosti odlišné výsledky.

 

LED ovladač IC v roce 2013 výsledky, LED produkty osvětlení může být stabilnější než kdy jindy, nižší náklady na důvod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dvojice:LED hlasové ovládání osvětlení výrobce analýza koridor chodba schodiště hlasové ovládání držák lampy byl zlomený, není jasný, selhání? Další:Supermarketové osvětlení