LED napájecí zdroj navrhnout čtyři hlavní problémy shrnutí

- May 13, 2017-

Kvalita napájení LED diodou bude mít přímý dopad na životnost LED, takže jak udělat LED zdroj napájení řidiče je nejvyšší prioritou návrhářů LED napájecích zdrojů.   Tento článek popisuje některé problémy s napájením jednotky LED :

 

Obvod pohonu přímo ovlivňuje životnost LED.

Řekli jsme, že ovladač LED, včetně digitálního pohonu a analogového pohonu dvou typů, digitálně řízeného ovladače exponenciálního obvodu, včetně digitálního ovládání stmívání, změn plných barev RGB a tak dále. Analogový pohon se týká ovladače analogového obvodu, včetně střídavého napájecího zdroje s konstantním proudem, řídicího obvodu stejnosměrného proudu. Hnací obvod se skládá z elektronických součástek, včetně polovodičových součástek, odporů, kondenzátorů, vodičů atd., Tyto součásti mají životnost, porucha jednoho zařízení způsobí poruchu celého obvodu nebo části selhání funkce.

 

Problémy se ztrátou tepla

LED pro zdroj studeného světla, pracovní teplota nesmí překročit limit, konstrukce by měla také zanechat marži, některé LED osvětlení tovární energetické výzkumné a vývojové schopnosti, při počátečním návrhu počátečního vyhodnocení lampy, lineárního světla Synchronizace návrhu napájení, může vyřešit výše uvedené problémy V návrhu, aby se zohlednilo chlazení LED a chlazení napájení, celkové řízení zvýšení teploty lamp, tak, aby design lepší lampy.

 

Všechno o výběru vedeného řidiče by mělo odpovídat záruce a ztrátě tepla. Všechny naše svítidla s osvětlovací technikou používají certifikát TUV a certifikační autoritu UL s nejvyšší kvalitou, takže životnost může činit až 5000 hodin a více.

Dvojice:Osvětlení továrny Další:Prostředí osvětlení kanceláře