LED downlight seckill tradiční osvětlení

- Jan 18, 2017-

Je dobře známo, že osvětlení je nepostradatelná v životě činnost, zejména proto, že po Edison vynalezl žárovku, osvětlení byla v našich životech.

Ale s rozvojem společnosti, je žádný způsob, jak se vyhnout světelné znečištění, energeticky efektivní osvětlení je stále více a více důležité pro zdraví. LED trubice světla a zelená světla se objevil v současné době.

V roce 2013 Čína vedl rozsah aplikace dosáhli 121 miliard jüanů, – 34,44 % nárůst, je vedena v nejrychleji rostoucí součástí řetězce odvětví jako celku. Mezi nimi je nejvíce patrný růst celkové osvětlení, celkový podíl dosáhl 25 %. Univerzální osvětlení zahrnuje dva typy vnitřní osvětlení a venkovní osvětlení.

Tyto dva typy aplikací vyžadují lampy s vysoká svítivost, dlouhá životnost a ekologických charakteristik, hlavní rozdíl je, že vnitřní osvětlení světelné efekty a vysoké požadavky na kvalitu a spotřebitelské skupiny svítilen je více citlivý na cenu. Vývoj nových vysoká účinnost, úspora energie, dlouhá životnost a color rendering index lepší a ekologicky šetrné-vnitřní osvětlení, proto mají velmi důležitý význam pro energeticky úsporné městské osvětlení.

Jsem společnost je profesionální LED lampy produkce výrobců, jeho výroba LED lampy používané kvalitní vysoký jas LED světlo, světelný efekt vysoké, a explicitní barva sex vysoké, může přímo alternativní tradiční zářivka, úspora energie až o 50 % výše; životnost až 50.000 hodin, je tradiční energeticky úsporná žárovka 10 x krát kolem, 24 hodin nepřetržitého body světlé k dispozici 6 let kolem, snížení údržby produktů; LED pevné světlo, žádné škodlivé kovové rtuti, spektra v neobsahující UV a infračervené, žádné záření znečištění; dle přání zákazníka diverzifikace potřebuje, inteligentní řízení produktu; velikost otvoru je důležité v designu s tradiční osvětlení, nahradí širší rozsah, by měly použít ve všech druzích kancelář, domácnost hotely, nákupní centra, konferenčních místností, obchod Hall velkoplošné osvětlení, například vnitřních místech.

LED dolů kvalita světla, vysoký výkon, zabijte tradiční osvětlení, více miloval spotřebitelé.


Dvojice:LED dolů světlo dosáhne stabilní světelný výkon Další:LED downlight s dvojí výhodu