LED dolů světlo dosáhne stabilní světelný výkon

- Jan 18, 2017-

Byl zahájen projekt WMO LightSaver 2009 a HSBC klimatické partnerství program (klimatické partnerství) sponzorství, cílem je podporovat přijetí na trhu LED osvětlení a řízení osvětlení.

Ve srovnání s konvenční osvětlení, LED trubice světla úsporná víc, ve srovnání s stávajících technologií a úspory energie až o 85 %. Tedy stále více a více lidí se začíná přijímat nové osvětlení LED downlight, je to také stane nový trend v oblasti osvětlení.

Prostřednictvím výzkumu a vývoje vedly dolů světlo osvětlení výhod, jako je více:

1. LED dolů světlo test mezi 50 000 až 100 000 hodin životnost, vyšší návratnosti investic.

2. energeticky úsporné LED dolů světlo 50 % - 70 %, v kombinaci s inteligentní řídící systém pro úsporu energie až 80 %. (Energeticky úsporný výkon testu pohybovala od 18 % na 85 %, 20 27 produkty úspora energie 50 %, nebo 10 nebo více energeticky efektivní 70 %.)

3. LED Downlight 6000 hodin po andquot; catastrophicandquot; neúspěch je asi 1 %, naproti tomu, keramické halogenidových výbojek použít o době výpadek až o 10 %.

4. v Kalkatě, Londýně, Sydney a Torontoand #39; s průzkum ukázal, že 68 % na 90 % procent respondentů podporuje cityand #39; s propagace LED downlight svítidla. Výhody patří lepší bezpečnost a viditelnost.

Výsledky testů potvrdil, že LED se světla a jiné zařízení než stávající technologie úspory energie až o 85 %. andquot; Všechny nové veřejné osvětlení – pouliční osvětlení a veřejné budovy, osvětlení – vedl do roku 2015 by měl použít, dokud se cíl pro rok 2020 je pro všechny veřejné osvětlení pomocí LED osvětlení. andquot; Kenboer skupina klimatu uvedl v prohlášení.

LED downlight lampy technologie, například jeho výkon přichází. Vedoucí městského osvětlení po celém světě potvrdily, že LED světla nedíval, vysoký výkon, úsporu energie a také obdržela veřejný souhlas s LED downlight svítilny po počátečním období volatility, jako stabilní světelný výkon lze dosáhnout.


Dvojice:Výzkum LED downlight příznivých pro životní prostředí Další:LED downlight seckill tradiční osvětlení