LED dolů světlo osvětlení přinesl nové změny

- Jan 18, 2017-

Klasické žárovky se chystáte ukončit fázi historie a v současné době zahrnuje Čína, Spojené státy a Japonsko a Austrálie a další země zavedly zákona vyloučeno žárovka, takže zmizení žárovky bude trend. Pak se žárovky deaktivovat po, jaký druh osvětlení je nejlepší alternativou? Uvolnění tak velký trh živí tím, co?

Ve skutečnosti, změny na trhu globální osvětlení, žhavé výjezd je největší důvod vysoké spotřebě energie, ochranu ne životního prostředí, úspory energie a ochrany životního prostředí v kontextu současné ekonomické převažující, pouze energeticky úsporné lampy pouze zítra. To poskytuje podporu pro vývoj LED podhledová.

Napájení osvětlení produktů změnu od Kongresu Spojených států 2007 přijaty energetické nezávislosti a bezpečnosti zákona, návrh zákona stanovuje standardy účinnosti osvětlení a prováděny ve fázích, od 1. ledna 2012. Návrh zákona by vyžadovala nové typy osvětlení spotřeba energie nejméně 30 %, zatímco klasické žárovky nejsou na standardní, takže nemůžete používat klasické žárovky.

Podle statistiky spotřeba energie osvětlení domácnosti Spojených států představoval Spojené státy 15 % celkové energetické spotřeby domácností. Podle energetické účinnosti zastánci řekl rodiny za jednotku elektřiny na $143, standardy stanovené nový zákon ušetří američtí spotřebitelé více než 10 miliard dolarů ročně, počet nových elektráren bude snížena o 30. Vzhledem k tomu je nutné postupné žárovek, použít nové úsporné zářivky. LED downlight je nejlepší alternativou k žárovky.

LED downlight je používání LED svítilen pro světelný zdroj, protože LED velmi světlo, LED downlight je malá, byla ve tvaru s klasickým žárovkám mají také velkou podobnost, spolu s velmi snadné použití, aby se stala tou nejlepší volbou pro alternativu k žárovky.

Ve srovnání s klasickým žárovkám, LED trubice světla poslední déle a také snižuje energetické spotřeby 80 %. Kromě toho LED lampa podobně jako žárovky v vzhled a výkon, ale život je žhavé desítky časů a nastavitelné světlo, LED svítidla jsou více populární.

CFL lampy s LED trubice světlo ve srovnání s nižší ceny, ale začalo to dlouhou dobu, trvat několik minut k dosažení plné jasu, spolu s jeho vlastní obsahující znečištění rtutí je velmi velký, takže nejsou slibné vyhlídky.

Modernizace technologie LED downlight, jakož i další úpravy v cenách, vedly dolů světlo jako nejlepší alternativa ke klasickým žárovkám, bude mít lepší vyhlídky na rozvoj do budoucna.


Dvojice:Vysoce výkonný LED downlight na trhu je horká Další:Lineární trubice LED světla jsou zdravé osvětlení