Technologie stmívání LED, kolik víte?

- Jul 04, 2017-

Proč by lampa měla svítit? Řekl: stmívání může být ve světle získat pohodlnější prostředí, ale také k dosažení úspor energie. LED stmívání, jak dosáhnout? Řekl: Stmívání LED Existují dva způsoby myšlení tři způsoby: myšlenka lineárního analogu pro nastavení LED proudu; přemýšlel o dvou digitálních ztlumeních PWM, je použít spínací obvod ve vztahu k rozpoznání lidských očí Pracovat natolik, aby změnil průměr světelného výkonu.

 

1: lineární stmívání, tj. Úpravou velikosti LED proudu proudu stmívání, tato metoda je originálnější.

Změňte velikost proudu pomocí LED, abyste změnili jas LED, LED výstupní výkon vzhledem k intenzitě světla a vztah mezi dopředným proudem je téměř lineární. Obrázek 1. V osvětlovacím okruhu s proměnlivým tlumením odporu. Aplikace je velmi jednoduchá, nebude to produkovat rušení, ale princip parciálního tlaku je, aby se elektřina zcela nepoužívala v osvětlení (elektrická), žádná účinnost vůbec. Stmívání světla, stmívací odpor v důsledku nadměrného tlaku a vytváření velkého množství tepla, což vede k plýtvání energií a zhoršování životního prostředí

 

2. Analogové stmívání: tzn. Tyristor stmívání ve srovnání s tradiční analogovou stmívačskou metodou.

Společné analogové stmívání s obousměrným stmíváním tyristorů, ztlumení v záběru, stmívání ON OFF, dálkové ztlumení a tak dále. SCR stmívače v tradičních žárovkových aplikacích a jiných stmívačských osvětlovacích aplikacích po dlouhou dobu a nemění kabeláž, náklady na zařízení jsou nízké, značka tyristorového stmívače a specifikace malého rozdílu, ale jeho přímé použití LED pohon příležitostí tam jsou stále řadu problémů.


Dvojice:Ti vám nevím, LED světla s vědomím Další:Dopad odlesky na pohodlí pro led vnitřní osvětlení