LED stropní svítilna, světlo nádoby, střílet světlo nesvítí, vyhoří, bliká? Jak opravit?

- Jun 01, 2017-

Obecný horní scénář nejhorších případů má následující typy:

 

1. Celé světlo není jasné; Zdá se, že taková okolnost, pravděpodobnost je lampa korálek nebo špatný, ale je obecně pohon je zlomený, může být přímo nahradit, nezapomeňte zvolit správný pohon, řidič je srdcem lampy a lucerny, srdce není dobré, změna je ztracena znovu.

 

2. Svítí blesk; Je pravděpodobné, že bude vyhnáno, podmínka může nahradit. Je pravděpodobné, že lampa je zlomená, metoda posudku může dát lampy korálky krátké, podívejte se na to, zda normální, pokud jeden podpatku korálek, pak se ukázalo, lampa korálek je zlomený, podmíněné může nahradit lampy korálek, pokud je vysoká Elektrická lampa může být odstraněna a měnit ji, je-li to patch lampy korálek, je více potíží, a to buď ve světlé desce, nebo šrot celý lampa.

 

3. Na první světlo, po chvíli není tak jasné; Stropní žárovka bliká, způsobuje možnost většího poškození, změna přímého pohonu je přerušena. Je možné, že určitá světelná koruna je porušena, což je odkaz na způsob zpracování.

 

4. Světla spálená; Objevují se takovéto situace, které lze vidět na vzhledu ztmavlého kousku lampy, způsobí, že tento typ situace pravděpodobně nebude dostatečný na to, aby se rozptýlení tepla ztratilo. Kvalita kuliček lampy není stabilní, možná jedna z (několika) lampiček je narušena, způsobuje bradavky a na ostatních světlech je napětí příliš velké, je vypáleno. A napájecí zdroj není stabilní, příliš mnoho elektřiny. Metody se vztahují k výše uvedeným několika metodám, které používají lampy. Pokud zkontrolujete panel lampy a radiátor pro lepidlo pro vedení tepla, zda je v dobrém stavu.

Dvojice:Několik požadavků na osvětlení civilní architektury Další:Význam kancelářského osvětlení pro práci