Zavedení ledového čipu

- Jun 30, 2017-

LED anglicky pro (světelné diody), LED žárovky jsou zkratkou světelných diod označovaných jako LED, což je populární hovor.

Funkce:

Ledový čip se nazývá polovodičová světelná dioda vyrobená z polovodičových materiálů, která přímo přeměňuje elektrickou energii na světelnou energii, elektrický signál do optických signálů; je charakterizován nízkou spotřebou energie, vysokým jasem, barevnými, antivibračními, životnostmi (normální světlo 8-10 milionů hodin), zdrojem studeného světla atd., je skutečným "zeleným osvětlením". LED jako nový světelný zdroj osvětlovacích produktů v 21. století nevyhnutelně nahradí bílé světlo, stane se další revolucí lidského osvětlení.

Jmenovitý 3V LED Epistar vedl, ve skutečnosti různé barvy proudu mají také různé požadavky, žlutá vyžaduje nejmenší proud, následuje červená, zelená a bílá. Proud je příliš velký, způsobí zapálení knotu. Použijte dobíjecí baterii 2,4 V, žlutá snadno hořitelná, protože i když napětí není velké, ale proud je příliš velký, tak to bude ještě spáleno. Při použití knoflíkových baterií, protože napětí baterií na tlačítku je 3V, ale protože proud baterie je velmi malý, tak 3V LED lampičky nebudou spáleny. Proto, když používáte LED žárovky, měli byste zvolit vhodný zdroj napájení, věnovat pozornost napětí i proudu. Při výběru napájení, pokud nesplníte vedené požadavky na jmenovité napětí na čipu, je třeba zlepšit obvod, společný odpor instalace.

Lampové kuličky vypálily důvod

01, zhora dolů dvě vlákna, náš průmysl se nazývá zlatý nit, čistý zlata, vodivý, dva pozitivní, dva negativní, opravdu dobrý výrobek bude mít pátou řadu, svařený v Zenerově trubce a od ochranného efektu

02, vlákno bylo velmi jasné, aby vám říkal, že vaše lampa byla spálena velkým proudem, což je ekvivalent zlomeného

03, vysoký výkon 1 W proud v 350 mA nebo tak, pracovní napětí mezi 3,2-3,6V, při použití musí dbát na velký proud bude spálit lampu

04, obecné tři 1W žárovka hliníkové desky jsou 12V nebo tak poháněný, velmi málo přímo na použití 220V, vidíte není konstantní zdroj proudu nebo méně 12V pohon?


Dvojice:Osvědčení o certifikaci produktů pro národní LED osvětlení Další:Jaký je přístup evropských LED na trhu