Průmyslová éra 4.0, jak se o vývoji LED průmyslových osvětlení?

- Jun 08, 2017-

LED průmyslové osvětlení , malý veřejný trh, velké kouzlo


Ve skutečnosti, ve srovnání s domem, komerční osvětlení, průmyslové osvětlení se jeví jako relativně malá skupina osvětlovacích a nízkopodlažních členů; V porovnání se závodními továrnami, automobilové osvětlení, infračervené UV LED, optické komunikace a další mediální zprávy ve vysokofrekvenční slovní zásobě, průmyslové osvětlení je poměrně populární slova, ale také neovlivňuje jeho kouzlo - v LED náhradní poptávka se nadále zahřívá A vládní dotace na podporu růstu trhu s průmyslovým osvětlením.


Podle příslušných průzkumů výzkumu trhu průzkumu instituce ukazují, že 2016 globální LED průmyslových osvětlení trhu velikost 2,292 miliardy amerických dolarů, a bude růst s roční sazbou vyšší než 16%, se očekává, že dosáhne 2,935 milionu amerických dolarů v roce 2018, trh V roce 2020 dosáhne 2,540 milionů dolarů. Čínská spotřeba elektřiny v Číně představuje více než 70% celkové spotřeby elektrické energie, průmyslová poptávka po energeticky úsporných silných, obrovský tržní prostor rovněž způsobuje, že čínské LED průmyslové osvětlení se bude dále zrychlovat. Podle prognóz v roce 2015 představovaly LED produkty pouze 6% všech průmyslových výrobků pro osvětlení, odhaduje se, že v roce 2035 dojde k rozšíření LED na 86%.


V současné době jsou uživatelé LED průmyslových osvětlení hlavně pro podniky financované ze zahraničí, státní podniky a některé vynikající soukromé podniky. Mezi nimi zahraniční-financované podniky mají pokročilé řízení a ochrany životního prostředí koncepty, přijmout LED dříve, osvětlení LED výrobky související znalosti a technické parametry jsou jasnější, je začátek užívání podniků; A státní podniky s cílem odpovídající národní úsporné politiky snižování emisí, Také začal používat LED náhradní světelný zdroj; Některé vynikající soukromé podniky s cílem kontrolovat výrobní náklady a zlepšit celkovou konkurenceschopnost podniků, ale také postupně přijímat průmyslové osvětlení LED.


Dvojice:Spojená osvětlovací aliance byla rozpuštěna po dokončení mise Další:Jak posoudit kvalitu LED ultra tenkého panelu