Jak zakoupit LED světla

- Dec 24, 2020-

Jako energeticky úsporný a ekologický produkt bylo LED osvětlení přijato stále více spotřebiteli. Nicméně, většina spotřebitelů chybí pochopení LED diod a nerozumí složité technické pojmy, tak jak se spotřebitelé vybrat LED osvětlení produkty?

 

Za prvé, musíme vědět, jaká je základní hodnota LED lampy? Máte tyto potřeby?

Hlavními výhodami LED lampy jsou úspora energie, dlouhá životnost, bohaté barvy osvětlení a móda.

 

1.Cost.

Z hlediska nákladů je cena LED lamp asi 3-10krát vyšší než u tradičních lamp. Pokud používáte více než 6 hodin elektřiny denně, je nákladově efektivní používat LED lampy. Odhaduje se, že jej můžete uložit asi za 1 rok. Peníze na lampu; pokud jej používáte po dobu 2-3 hodin denně, účet za elektřinu moc neušetří.

 

2.Hodnota.

Samozřejmě, že ne všechny činnosti života člověka jsou jen pro peníze. Sledování módy a přijímání nových věcí je také postoj k životu!

 

3.Quality.

Poté, co se rozhodnete koupit LED lampy, musíte vidět, jaké kvalitní LED lampy, které potřebujete. V současné době země nevydala standard kvality pro LED lampy, takže kvalita LED výrobků na trhu je také nerovnoměrná. Některé levné potraviny používají nekvalitní čipy, které jsou prý 1W, ale ve skutečnosti pouze 0.5W-0.7W. Zvýšení jasu zvýší výstupní proud napájecího zdroje pohonu, což způsobí vážný rozklad světla. Měli byste si vybrat některé produkty s nezávislými značkami.

 

4.poprodejní servis.

Před nákupem je nejlepší se zeptat agenta, jak dlouhá je záruční doba produktu výrobce LED. Některé špatné výrobky jsou zaručeny pouze po dobu jednoho roku, což je přibližně stejné jako životnost tradičních energeticky úsporných lamp. Cena je stále drahá, což nestojí za to. Jako nový typ osvětlení produktu, LED světla jsou zcela neznámé pro mnoho lidí. Proto by měl každý věnovat pozornost nakupování při nákupu LED lamp. Styly led světel jsou většinou konzistentní, takže při porovnávání cen se můžete od obchodníka dozvědět, proč je velký cenový rozdíl. Současně musíte také sjednat poprodejní záruku produktu s obchodníkem, abyste zajistili svá vlastní práva.

 

5.výběr vlastností produktu

Stejně jako LED stropní svítidla a LED mřížky světla se soustředí produkty, hlavně slouží ke zvýraznění místní osvětlení, podle požadavků na světelnou účinnost lze přizpůsobit 5 stupňů, 15 stupňů, 30 stupňů, 60 stupňů objektivy s různými úhly; LED downlights jsou povodňové světelné produkty, zejména pro osvětlení; LED pásky se používají hlavně pro pomocné světelné efekty. Ve srovnání s běžnými trubičkami T5 lze jeho výhodu využít v místech ve tvaru oblouku, jako jsou podhledy. Specifické pro produkt, jak si vybrat LED osvětlení produkty lze vidět z následujících tří aspektů: LED lampa se skládá hlavně ze 3 částí, hliníkové pouzdro, řidič a lampa korálky.

 

Tak, jak identifikovat tyto aspekty v procesu nákupu LED lampy, tak, aby koupit nejlepší nákladově-efektivní produkty?

 

1.Hliníkové pouzdro LED lamp

Všechny osvětlovací produkty budou při používání generovat teplo. Zvláště pro LED lampy je teplo generované lampami během procesu osvětlení úžasné. Pokud teplo nemůže být vypouštěné včas, bude to vážně ovlivnit světelnou účinnost a životnost LED lamp. Jako hlavní část odvodu tepla, shell přirozeně předpokládá tento důležitý úkol odvod tepla. Takže, jaký druh skořápky je dobré pro odvod tepla? Za prvé, čistota hliníku je nutná. Pro automobilové hliníkové díly je 6063 letecký hliník tou nejlepší volbou, a to nejen pro svůj vynikající vzhled, ale také pro jeho silnou schopnost odvodu tepla. Nicméně, pro větší lampy, die-lité hliníkové díly jsou tou nejlepší volbou. Vzhledem k tomu, že se jedná o odlitek část, musí být vyrobena z hliníkové slitiny, takže složení hliníkové slitiny je více hodné pozornosti. Pro normální poměr slitin, odvod tepla není žádný problém, ale některé podniky přidat mnoho chaotický nečistoty do slitiny hliníku s cílem snížit náklady, což vede ke špatnému odvodu tepla z hliníkového pláště. V době nákupu byste měli sledovat vzhled pláště, lze upřednostňovat hladké a čisté. Současně věnujte pozornost tomu, abyste zjistili, zda má chladič odpovídající tloušťku a plochu, protože teplo je hlavně rozptýleno z chladiče, takže chladič je velmi důležitý. Existují také lidé, kteří jsou posedlí těžší skořápkou, tím lepší je odvod tepla, to nemusí být nutně.

 

2.Ovladače LED lamp.

Řidiči, jako napájecí zařízení led lamp, přirozeně hraje důležitou roli. Pokud jde o problémy s řízením LED, můžete se podrobně poradit s obchodníkem o různých parametrech řidiče, jako je výstupní napětí a proud, faktor výkonu, provozní teplota a tak dále. Pracovní napětí 1W led lampy korálků je asi 3.2V, a pracovní proud je asi 320MM. Pokud je proud příliš velký, je snadné zhoršit rozklad světla lampy a zkrátit životnost. Pokud je faktor hnacího výkonu příliš nízký, například výkonový faktor 0,6 a 10W lampa, spotřebuje se 16W výkonu, což je zbytečné. Současně je výkonový faktor příliš nízký, což přirozeně vede ke zvýšení tepla samotného řidiče a nejvíce se bojí elektronických součástek. Zvýšení tepla znamená, že teplota elektronických součástek stoupá, což je náchylné k problémům s kvalitou. Současně s nákupem musíte také pochopit míru opravy obchodníka. Koneckonců, aktuální poškození LED lampy je poháněno hlavně řidičem. Prostřednictvím těchto, můžete si koupit lepší ovladač.

 

3.Lamp korálky LED lampy

Jako hlavní součást LED světel jsou lampové korálky nejvyšší prioritou. V současné době existuje mnoho značek LED čipů, především domácích a dovážených. Ale ať už je to domácí nebo dovážené, dvojité zlatou drátěnou lampu způsob výstavby je nejzákladnější, což může zajistit životnost lampy. Při nákupu led světel byste se měli poradit s jednotkou světelný tok, barevnou teplotu, velikost čipu a velikost výkonu perliček lampy obchodníka, abyste zjistili, zda výrobek vyhovuje vašim potřebám. Úpadek světla a životnost perliček lampy jsou také otázky, které je třeba konzultovat s obchodníky, aby posoudili nákladový výkon korálků lampy.


Dvojice:Top 10 společné certifikace pro osvětlení výrobků ve světě (2) Další:Top 10 společné certifikace pro osvětlení výrobků ve světě (1)