Jak posoudit kvalitu LED ultra tenkého panelu

- Jun 03, 2017-

Dokonale tenké LED světelné panely mohou být považovány za nejlepší představitele LED žárovek, mají nejen vzhled velmi tenké, ale mohou dosáhnout efektivní úspory energie, dlouhé životnosti, bez záření, vysokého jasu. Ultra tenké panely světla kanistru lze říci, že je kancelář, doma nejlepší výběr osvětlení nyní. Nyní je ale také ultra-tenká značka LED lampy na trhu také velmi, jak víme, jaká kvalita je lepší?

 

Za prvé, můžeme být posouzeni ze samotného tělesa lampy, ultratenká panelová svítilna je blízko k panelu a zadní kryt, což je stav těsnění. Takže může být účinný proti vlhkosti, odolný proti hmyzu a vodě. Ultralehká panelová lampa obecně používá vysoký materiál z kovové skořepiny, dlouhou životnost. Ale pokud je ultratenký panel světla kvalita je špatná, panel a integrovaný design, trup je nejen panel je kov, trup nebo plastový materiál, ačkoli tato panelová lampa je velmi lehký, ale nejen chladící efekt není dobrý, A nikdy použít čas je velmi dlouhý.

 

Za druhé, ultra-tenký panel osvětlení části materiálu je také velmi důležité. Kvalitní ultra tenké světelné panely se používají v antioxidačním materiálu ze slitin hliníku, takže v jakémkoliv prostředí může být normální použití a také se nezdá být rezavé. Ale některé z špatné kvality ultra tenkých panelových světel, jejich tělo použití ze železa, bude snadné rezivit ve vlhkém prostředí, a tam bude potenciální riziko úniku. Pokud si vezmete kousk magnetu, může se vysávat, to je vyrobeno ze železa.

 


Dvojice:Průmyslová éra 4.0, jak se o vývoji LED průmyslových osvětlení? Další:Jak čistit všechny druhy LED svítidel