Jak čistit všechny druhy LED svítidel

- Jun 05, 2017-

Zásada prvního, čistého aluminického osvětlení nemůže být otevřena, snažte se neublížit! Protože může po vyjmutí několika částí vyjádřit více.

 

1. LED absorbuje dome světla a osvětlení

Absorbujte dome světla a lustr visí vysoko, odstraňte nepohodlné, a komín, žárovky a lehce rozbité, dostupné lehké bavlněné ponožky nebo dvojitý ručník na ručník uvnitř v ruce, jemně otřete. Pokud jsou lampy a svítilny velmi špinavé, mohou být v bavlněných ponožkách, nalijte malou kuchyň s pracím prostředkem, konečně staré bavlněné ponožky, které chcete znovu otřít. Lampy a lucerny s vysokým čištěním by měly spolupracovat se dvěma lidmi, věnovat pozornost bezpečnosti.

 

2.   LED stojací lampa

Podklad podlahové lampy s nečistotami, můžete použít čisté kapky v pracím prostředku k vyčištění komína, nejlépe můžete nalít speciální látku na tkaninu a potom boční stěnu přeměnit část tkaniny.

 

3. LED Svítí

Porovnejte výšku svítidel a svítidel, potřebujete umýt základnu, používat vhodné nástroje, vytřete světlé barevné bavlněné ponožky nebo ručník s dvojitým třením dovnitř na mé ruce, lze snadno otřít. Dbejte na to, aby byl v případě potřeby potřísněn suchým hadříkem, pokud potřebujete tekutiny, jako je voda, prací prostředek, čistící prostředek, pokud je to možné, otočte do 90% suché a čisté kapaliny. Lucerny.

 


Dvojice:Jak posoudit kvalitu LED ultra tenkého panelu Další:Jaké jsou požadavky na osvětlení občanských budov