Jak zvolit LED lineární světla?

- May 06, 2017-

Core Tip: Vybrané osvětlení je nevyhnutelné, tvar lampy potřebuje styl dekorace a použití funkční koordinace. Tento článek především informuje průměrného spotřebitele o tom, jak si vybrat správná svítidla, zejména LED žárovky, a to jak pro splnění požadavků prostředí osvětlení, tak i pro splnění požadavků na zdravé osvětlení.

 

1, LED Lineární světla nejsou tak jasná, jak je to možné

Obyčejní spotřebitelé snadno do nedorozumění, když studená bílá LED svítí a teplá bílá LED svítí dohromady, že studené bílé světlo než teplý tón světla, mylně si myslí, že lepší studené bílé světlo. Ve skutečnosti, v našem dlouhodobém bydlišti, zůstaňte v místě, měli byste zvolit 4000K a pod teplotou barvy světla LED, který může účinně snížit nebo zamezit vliv modré světlo na lidské zdraví, pro ochranu zraku také Velmi důležitý význam.

 

2, aby se snížil vliv stroboskopu

Efekt stroboskopu je profesionální termín, tj. V určité frekvenci ozařování světla, pozorovaný pohyb objektů, který je statický nebo se liší od jeho skutečného pohybu. Spotřebitelé nerozumí. Strobe efekt je také způsoben 50Hz AC způsobil, pak jsme dali 50Hz AC do vyšší frekvence, nebo stát se DC Tento problém není vyřešen? Opravdu můžeme vzít telefon nebo fotoaparát pro fotografování, abychom zjistili, zda se na LED displeji rozsvítí více jitterů, což naznačuje, že stroboskop je vážnější, lidské oko bude škodlivé.

SEO CINDY PIC.jpg

Dvojice:Prostředí osvětlení kanceláře Další:Epistar Soubory Soudu proti patentovým žalobám proti společnosti Lowe