Jak si vybrat světlo do obývacího pokoje

- Dec 23, 2020-

Obývací pokoj je místem, kde zůstáváme my a naše rodina nejdéle. Kombinace osvětlení podle různých způsobů použití je hlavní myšlenkou designu osvětlení v obývacím pokoji, protože různé živé scény mají různé potřeby osvětlení. Na základě jasného osvětlení se dále zdokonaluje místní osvětlení a nakonec lze světla použít k zobrazení různých nálad života.

1. Celková skladba osvětlení obývacího pokoje: Hlavní osvětlení obývacího pokoje se obvykle skládá z lustrů a svítidel obývacího pokoje. Některé obývací pokoje budou mít také nepřímé osvětlení odrazem zářivek ukrytých ve stropě a vedle pohovky budou stolní lampy a stojací lampy. Proveďte místní osvětlení.

2. Upřesněte účel osvětlení obývacího pokoje podle různých funkcí použití: Setkání přátel: rozjasněte celý pokoj a osvětlení má dobrý dekorativní efekt; každodenní život: jas je vhodný, jasně vidíte všechny rohy obývacího pokoje; sledování televize: jas prostředí jeviště, zajištění jasnosti televizní obrazovky; čtení knih a novin: použijte podlahové lampy nebo stolní lampy k osvětlení oblasti kolem vás pro snadné čtení.

3. Vyberte tvar lamp v obývacím pokoji podle stylu obývacího pokoje: Pro obývací pokoj s výškou podlahy 2,8 metru nebo více je ideální zvolit lustr s více hlavami. Je možné zaručit jas každého rohu obývacího pokoje a lze také zapnout držák lampy pro ovládání počtu otvorů pro nastavení jasu obývacího pokoje. Ideální je zvolit stropní svítidlo pro obývací pokoj s výškou podlahy asi 2,5 metru. Vzhledem k malé tloušťce stropní lampy může snížit pocit tlaku a zároveň způsobit, že dům bude vypadat méně přeplněný. Stropní lampy jsou obecně energeticky úsporné trubice, které jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale mají také dobré světelné efekty.

4. Vyberte správný typ zdroje světla: Po určení tvaru lampy v obývacím pokoji je důležitou součástí výběru lampy teplota barev zdroje světla. Světelný zdroj s nízkou teplotou barev má teplejší barvu, díky čemuž budou položky pod světlem vypadat žlutě; zdroj světla s vysokou teplotou barev je chladnější a obývací pokoj bude vypadat opuštěný. Pokud chceme mít dobrou náladu, můžeme zvolit bílé světlo (zářivkové denní světlo), osvěžující, přirozené a zářivé přirozené světlo.

Pokud chceme mít klidnou náladu, můžeme zvolit nažloutlé světlo (žlutá zářivka), které je blíže měkkému světlu žárovky, a vy se můžete cítit jemně a uvolněně. Chcete-li mít vřelou náladu, můžete zvolit žluté světlo (žárovkové světlo), teplé a měkké osvětlení, které může vnést do místnosti teplo.


Abychom vyhověli vašim požadavkům, společnost Keylux aktualizovala nový led stropní světelný panel do našich seznamů pro obývací pokoj. LED stropní světlo lze ovládat pomocí APP nebo Wifi a lze jej stmívat a nastavovat pomocí CCT. Zejména existují pouze 2 kroky k dokončení instalace a můžete si ji nainstalovat sami a ušetřit spoustu nákladů.

ultra thin recessed led dimmable ceiling lights

Dvojice:Co je reflektor Další:Související znalostní body bychom měli vědět o LED průmyslu