Jak si vybrat světlo pro ložnici

- Dec 22, 2020-

Ložnice je hlavním místem pro spánek a odpočinek. Někdy je omezena životními podmínkami, používá se také pro práci nebo úzké rozhovory s příbuznými a přáteli.

Osvětlení ložnice se skládá především z obecného osvětlení a místního osvětlení.

 

Celkové osvětlení ložnice

 

Celková světelná atmosféra ložnice by měla být klidná, teplá, příjemná, měkká a pohodlná. Ty zářící a barevné lampy obecně nejsou vhodné pro instalaci v ložnici. Vzhledem k různým věkovým kategoriím, kulturám a koníčkům majitele se názory a standardy pohodlí a tepla budou lišit a požadavky na styl osvětlení ložnice jsou také odlišné.

 

V současné době, populární styly ložnice osvětlení zahrnují především:

1. Tichý a pohodlný 

To je hlavní trend současného osvětlení ložnice. Existuje mnoho schémat používaných: můžete si vybrat jednoduchý stropní lampa, která vyzařuje krémové bílé světlo, které odráží světlé stěny ložnice, a je čistý; můžete použít okapy k osvětlení, takže světlo se odráží od stropu nebo stěny, což je velmi měkké a příjemné ; Je také možné instalovat zapuštěné stropní svítidla s civilními nástěnnými světly, takže přímé světlo "gypsophila" a pomocné světlo "mlhavé" vzájemně doplňují, takže je elegantnější a teplejší.

 

2.Luxusní styl

Ukazuje finanční zdroje a identitu majitele, s použitím špičkových materiálů, špičkové osvětlení, které odpovídá luxusní výzdobě interiéru. Například, zlatá svíčka osvětlení a barokní styl nábytku může ukázat atmosféru francouzského dvora, zářivý a brilantní. Pokud se používají vysoce kvalitní mahagonové lampy s pečlivým zpracováním, vynikajícími materiály a nádhernými tvary, spolu s jednoduchým mahagonovým nábytkem, budou mimořádné, což ukazuje silný národní sentiment a ekonomickou sílu majitele.

 

3.Moderní avantgarda 

Usilovat o svobodu a náhodnost, a kombinovat geometrické postavy a linie vytvořit novou městskou lampu, prolomení tradičních pojmů a ztělesňuje pokročilé vědomí. Nástěnná lampa na stěně může být trojúhelníková, diamantová nebo nepravidelná; stolní lampa na stole může být půlkruhový, lineární vzor; reflektory jsou hranaté a černé a bílé; sedí na stojací lampě s nataženými pažemi jako Asuka, vše vypadá jednoduše a jedinečně, což lidem dává překvapení a překvapení. Spolu s ložnicovým nábytkem s jednoduchými liniemi, to ukazuje geniální výkon zábavy moderních lidí. Vzhledem k tomu, že ložnice má často jak funkce odpočinku, tak práce, potřebuje nízké osvětlení během odpočinku a dostatečné osvětlení během práce. Aby byly splněny požadavky obou světelných funkcí, lze přijmout dvě metody: jednou je instalace vysokého stmívače pro ovládání jasu lampy; druhým je samostatné ovládání různých vnitřních svítilen a svítilen a určení počtu světel, která mají být zapnuta podle potřeb.

 

Místní osvětlení ložnice

V ložnici je třeba vzít v úvahu místní osvětlovací zařízení, zejména včetně:

 

1.Desk osvětlení.

Hodnota osvětlení je vyšší než 300LUX a stolní lampa pro psaní se obecně používá pro osvětlení.


2.Čtení osvětlení.

Mnoho lidí se rádo opírá o noční regály před spaním, takže by měli zvážit použití stolních lamp nebo nástěnných lamp. Vlastnosti stolní lampy jsou pohyblivé, flexibilní a samotná stolní lampa je uměleckým dílem, které může dát lidem krásný požitek. Světlo může kreslit krásné dynamické čáry na zdi přes stínidlo. Výhodou nástěnné lampy je, že může změkčit světlo přes odražené světlo stěny.

 

3.Dressing osvětlení.

Osel by měl být vyšší než 300LUX. Ješitnost zrcadlo lampa obvykle přijímá teploty-emitující lampu. Zdrojem světla by měla být žárovka nebo tříprimární zářivka. Lampa by měla být instalována nad zrcadlem a mimo plný úhel 60 stupňů, aby se zabránilo oslnění.

 

4.Čtení osvětlení na pohovce, často pomocí stojací lampy.

Je třeba zdůraznit, že vzhledem k tomu, že elektrický světelný zdroj v osvětlení je horký a živý, z hlediska bezpečnosti musí mít lampy instalované v dětském pokoji určitou výšku, aby se děti nemohly přímo dotýkat světelného zdroje a není vhodné umístit stolní lampy do dětské ložnice.


Nedávno jsme spustili nový flush mount led stropní svítidlo, které je ideální pro ložnici.

led ceiling light fixtures residential

Funkce

  1. Lze ovládat pomocí APP nebo Wifi.

  2. Ultra tenký 0.93inch, což odpovídá průměru mince 1ks.

  3. CCT nastavitelná & stmívatelná.

  4. 24 watt 2400LM s LED technologií, žádné další žárovky potřebné.

  5. Snadná instalace, pouze 2 kroky k jeho dokončení a upevňovací základna může být kompatibilní s většinou spojovacích skříní na trhu.Dvojice:Zavedení LED lampy odolné proti výbuchu Další:Co je reflektor