Vysoce výkonný LED downlight na trhu je horká

- Jan 18, 2017-

Vysoce výkonný LED downlight je nejžhavější nové osvětlení na trhu osvětlení, který využívá LED jako zdroje světla, díky LED zdroj studeného světla, ochranu životního prostředí, úspory energie, spolehlivého přípravku, vysokovýkonové LED lampa byl vysoce favorizoval spotřebitelé.

Zhongyi elektroniky níže vám podrobnou analýzu vysokovýkonové LED downlight znalosti, doufám, že všichni na tento nový druh osvětlení životnímu prostředí mít více pochopení.

1. vysoký výkon LED downlight definice

Vysokovýkonné LED downlight je high-power LED osvětlení jako světlo, patří k typu směrové osvětlení, vestavěné a -vestavěné formuláře, ve srovnání s běžným lampy, jeho světlo je soustředěný, relativně silné šerosvitu.

Vysoce výkonné LED lampy nad 80 %, průměrná délka života je více než 10krát běžných svítilen, je prakticky bezúdržbový, musí být často nahrazeny není problém, asi půl dolů náklady lze výměnou za úspory nákladů. Zelená polovodičový světelný zdroj, lehké, měkké, spektrálně čistý, chrániãe sluchu a zdraví ve prospěch lidí, cool na zdroj studeného světla dává vizuální atmosféru, pomáhá zaměřit a zvýšit efektivitu.

2. vysoké energie LED lampa světlo funguje:

Pevné napětí přechodu PN představuje překážku, když Jiazheng časy základnímu posunu k poklesu napětí na p- a n šíření většiny dopravců vůči sobě navzájem. Pohyblivost elektronů je mnohem větší než otvor mobilitu, takže tam bude velký počet elektronů z p difúze, představují oblasti p menšiny carrier injekce. Tyto elektrony a dírami valenční pásmo celokompozitové, složené energie uvolněná jako světlo. To je vysokovýkonové LED downlight PN křižovatka lehké princip.

3. Elektrické charakteristiky vysoce výkonnými LED downlight:

Aktuální řízené zařízení, zatížení vlastnosti UI podobnou křivce PN křižovatka je minimální změna v napětí bude příčina Průvodce změnil mnoho přední proud (úroveň indexu), reverzní svodový proud je velmi malý, je reverzní průrazné napětí. Při skutečném použití měli byste vybrat. LED propustné napětí klesá jako zvýšení teploty a menší, s záporný teplotní koeficient. Vysoce výkonné LED lampa spotřeba energie, část do světla, což je, co potřebujeme. Zbytek je přeměněna na teplo, zvýšenou teplotu. Distribuce tepla (energie) může být vyjádřen jako w.

4. vysoké energie LED trubice světlo vlastnosti:

Je polovina šířky spoustu monochromatické světlo LED, polovodičové energetickému propadu sníží vyhlídky, takže vrchol vlnovou délkou vyzařovaného jej a zvyšuje se teplota, spektrální červených posuny, teplotní koeficient je + 2 ~ 3A /. LED svítivost l je úměrná přední proud:, k je měřítko. Současné zvýšení jasu také zvýšit. Jas je také spojena s okolní teplota, když je okolní teplota je vysoká, rekombinace účinnost snížila intenzita světla klesá.

Vysokovýkonové LED downlight se vyznačují vysoce kvalitní, odolné a úspory energie, rozsah nastavení úhlu projekce, 15W jas ekvivalent běžné 40W zářivka, odolné vysoké teplotě, vlhkosti odolné vodotěsné a těsnost, jeho vynikající vlastnosti spotřebitelé podobně.


Dvojice:LED downlight s dvojí výhodu Další:LED dolů světlo osvětlení přinesl nové změny