Epistar Soubory Soudu proti patentovým žalobám proti společnosti Lowe

- May 06, 2017-

Společnost Epistar Corporation, vedoucí inovátor a výrobce technologií LED pro osvětlení polovodičů, podala proti společnosti Lowe's Company, Inc. a Lowe's Home Centres, LLC (společně "společnost Lowe's") žalobu na porušení patentu v okresním soudu Spojených států pro centrální okres Kalifornie dne 28. dubna 2017. Stížnost tvrdí, že LED žárovky LED společnosti Kichler Lighting a LED žárovky společnosti Utilitech, které prodává firma Lowe, porušují několik patentů společnosti Epistar a usilují o soudní pomoc s cílem zastavit další prodej porušujících výrobků.

SEO CINDY PIC.jpg

Žalobní důvod společnosti Epistar vychází z toho, že žárovky žárovky LED společnosti Kichler Lighting, jako je dekorativní lineární žárovka Kichler Lighting 60 W ekvivalentní stmívatelná měkká bílá A15 LED (P / N: YGA16A08-A15C-CL-5W), porušují jednu nebo více tvrzení V US patentovém spisu číslo US 6 346 771, nazvaném " High Power LED Lamp " , s názvem " Světelná diodová pole s lepivou vrstvou " , s názvem " Světlo emitující dioda a způsob výroby stejné " Zařízením vydávajícím světlo a jejich výrobní metodou " a 8 587 020, nazvanou " LED lampa. "

 

Stížnost společnosti Epistar rovněž tvrdí, že LED žárovky společnosti Utilitech, jako je žárovka Lighting Light (A / P: YGA03A41-A19-9W-830), která je používána v žárovce Powertech 60 W ekvivalentní Warm White A19, porušuje jednu nebo více tvrzení společnosti Epistar V patentových spisech US č. 8 492 780 s názvem " Zařízení pro vysílání světla a způsob jeho výroby " a 8 587 020 s názvem " LED lampa". "

 

Společnost Epistar investovala miliony dolarů do výzkumu a vývoje LED technologií, které vedou k světovému patentovému portfoliu, které sestává z více než 4000 vydaných patentů a patentových přihlášek. Tato investice položila základy technologií LED žárovky (žárovky) a / nebo LED žárovky , které posílily produkty světové třídy pro mnoho lidí, kteří se mohou těšit. Díky svým investicím do výzkumu a vývoje je společnost Epistar schopna poskytovat nejmodernější produkty a řešení pro stále rostoucí zákazníky na celém světě.

 

Epistar patenty chrání výzkumné a vývojové úsilí společnosti a pokrývají základní technologie vynalezené inženýry společnosti Epistar. Podání stížnosti proti společnosti Lowe je opatření k ochraně úsilí společnosti Epistar ve výzkumu a vývoji a zachování jejích patentových práv.

Dvojice:Jak zvolit LED lineární světla? Další:Aktuální trend a trend vývoje LED svítidel a lineárních lamp v USA