Připojte globální trh a Tchaj-wan LED průmyslu

- Jun 09, 2017-

Led Tchaj-wan vystavuje kompletní pole LED komponentů, obalů, modulů, výrobních a zkušebních zařízení, materiálů, integrovaných ovladačů , safírových substrátů, výrobních technologií a aplikací a řešení. LED Taiwan organizuje fóra a semináře o populárních tématech, které poskytují nejen výměnu informací, ale také obchodní příležitosti pro profesionály. LED Tchaj-wan, neocenitelná platforma pro rozvoj podnikání, je jednou z událostí, která se musí zúčastnit roku!

Společně s Taiwanskou mezinárodní osvětlovací show LED Taiwan spojuje celý dodavatelský řetězec od výroby až po aplikace.

Vybrané tematické pavilony a aktivity na místě v populárních tématech, LED Taiwan nabízí různé marketingové řešení.

  Pořádá řadu různých událostí v oblasti průmyslu a podnikání, LED Taiwan usnadňuje budování vztahů a expanzi podniků.

Kombinace zdrojů SEMI, Rady pro rozvoj zahraničního obchodu v Tchaj-wanu (TAITRA), Tchajwanské asociace pro osvětlovací zařízení a Tchaj-wanu (TOSIA), Tchaj-wan Tchaj-wan efektivně zve k významným kupcům a dodavatelům po celém světě.

IR, UV LED - Cílový nový trh s vysokými zisky

Celosvětový trh LED se mění na nový trh s vysokými zisky. Podle nejnovější zprávy společnosti Trendforce se celosvětový trh s LED ultrafialovými paprsky odhaduje do roku 2021 na 555 milionů dolarů. Výhled na růst trhu s infračervenými LED je také slibný. Globální infračervený LED trh očekává, že dosáhne 79 milionů dolarů.

LED Tchajwan 2017 debutuje s IR + UV Pavilionem, který spojuje celé dodavatelské řetězce a dodává nejnovější vývoj a technologie. Co-location event - IR + UV Summit vyzve profesionální pracovníky výzkumu a vývoje od společností Epistar, Lite-On, Nikkiso, Beijing-NMC a QD-Jason, aby se podělili o svůj exkluzivní názor na technické průlomy, technologické trendy a budoucí aplikační potenciály IR a UV LED.


Dvojice:Co je princip stmívání 0-10 v? Další:LED osvětlení barevné vykreslování indexu program zlepšit