Osvětlení knihkupectví třemi běžnými způsoby

- Aug 26, 2017-

1. Obecné osvětlení

 

Obecné osvětlení je pro čtenáře k přenosu knih a informační osvětlení, je základem osvětlení knihkupectví.

 

Jiné metody osvětlení hrají hlavně roli při vytváření knihkupectví, což zvyšuje efekt zobrazení. V designu osvětlení knihkupectví, podle různých funkcí různých typů osvětlení pro vedení konkrétní konstrukce.

 

Obecné osvětlení, které zajistí, že knihkupectví získá určitý jas. V knihkupectví je obecné osvětlení světla jednotné a osvětluje celé knihkupectví, obvykle přirozené světlo je nejlepší, nemá stimulaci lidského oka, ale také umožňuje čtenářům vidět charakter a vzhled knihy.

 

Ale přirozené světlo je obtížné pochopit světelný zdroj, v interiéru je obtížné získat dostatek přirozeného zdroje světla a ruční osvětlení může být dobrou kontrolou vnitřních světelných efektů.

 

2. Místní osvětlení

 

Místní osvětlení je určeno pro konkrétní vizuální práci, osvětlení místního a osvětlení.

 

V některých oblastech knihkupectví pouze všeobecné osvětlení nemůže dosáhnout dostatek osvětlení lze použít tuto metodu osvětlení, jako je například knihovna čtecí plochy mohou být přidány stolní lampy, podlahové lampy a dokonce i lustry, aby vyhovovaly potřebám čtení.

 

 

3. Zaměřte osvětlení

 

Zaměření na osvětlení se týká směrového osvětlení konkrétního cíle nebo oblasti, osvětlení.

 

Může být použita v osvětlovacím designu knihkupectví v LOGO, plakátech, kyvadlových propagačních knihách, dekorativním displeji nebo v nové oblasti publikování knih. Tento způsob využívá intenzivnější kontrast světla a stínu způsobený lidskou pozorností, aby mohl účinně předávat důležitá informace.


Dvojice:2017 Guangzhou Mezinárodní osvětlovací veletrh 9. června otevření Další:Proč je snadné špatné léto LED osvětlení