Výhodou LED downlight

- Jun 12, 2017-

LEDdownlight nezabírá prostor, může zvýšit měkké atmosféru prostoru, pokud chcete vytvořit teplý pocit, můžete se pokusit nainstalovat další světlo downlight, snižují tlak prostor, síla. Obecně v hotelu, rodinu, kavárny, nákupní centra používat více a nyní stále více a více lidí znát výhody LED downlight, domácí downlight trendu také díky vzniku LED downlight změnil. LED Downlight rysy: Udržovat celkovou jednotu architecturaldekorace.

1. LED downlight světelný výkon může dosáhnout 80lm / W a můžete zvolit různé barevné teploty, index podání barev, barva je dobrá.

2. LED downlight je použitý PWM (pulzní šířková modulace) konstantní současné technologie, vysoká účinnost, nízké teplo, konstantní aktuální přesnost.

3. LED downlight při nízké tepelné napětí do práce, bezpečné a spolehlivé.

4. LED downlight ekologické přizpůsobivosti je velmi silná, tržní potenciál: nízké napětí, DC napájení, baterie, solární energie, tak vhodné zejména pro vzdálené horské a venkovní osvětlení.

5. LED downlight může snížit ztrátu řádku, není znečištění pro mřížku, účiník je 0,9, 20 % harmonické zkreslení, EMI plně v souladu s globální cíle, což také snižuje výpadku napájení napájení linie, ale také se vyhnout vysoce frekvence rušení pro mřížky znečištění.

6. LED downlight rovina je clusteru balíček a radiátor a objímkami zářivek integrovaný design, a to také plně ochrání chlazení požadavky a jeho život, ale také LED osvětlení struktura a tvar libovolného návrhu LED.

Naše společnost je hlavníLED lineární svítidlo model je TEC001LIN03, TEC001LIN04, TEC001LIN05.Co se týče led downlight,Jejich instalace je především nainstalován, jejich výhodou je především nainstalována velmi pohodlné.To je oblek pro nákupní centrum, kancelář, vchod.


Dvojice:Bezpečnostní úroveň osvětlení, kolik víte? Další:Zásady výběru LED osvětlení by měly následovat