Známý americký hotelový osvětlení

- Mar 04, 2017-
(1) vstupní hala

Hala je průčelí hotelu a je také "oknem", hotelová lobby je zřetelně závislá na architektonickém stylu a hotel má stejný styl foyeru po celém světě a dává hostům hluboký dojem. Sálové osvětlení nepochybně přivádí návštěvníky k prvnímu vizuálnímu dopadu. Oblast je poměrně jednoduchá lampa, kombinace svítidla s osvětlením a nástěnným osvětlením, styl stěnových svítidel a vnitřní osvětlení ve stylu lobby a lobby jsou úzce propojeny a integrovány ve stylu osvětlení.


(2) osvětlení vestibulu

Podle charakteristiky loby a celkové stanice a kvality služeb číšníka hosté přirozeně poskytnou hotelu, aby posoudil úroveň mysli. Vizuální osvětlení lobby je asi 200lx, což odpovídá našemu standardu. Celková plocha kancelářského stolu v souvislosti s odbavením a odbavením, využíváním regionálního obecného osvětlení a místním osvětlením viz obrázek 4, vizuální úroveň osvětlení v rozmezí 300lx nebo tak. Typ osvětlení v místnosti je poměrně jednoduchý, v kombinaci se změnami úrovně stropu světelného efektu bohaté koordinace a zejména zvýraznění obrazu funkce obecného servisního stolu. Lobby Hlavní světla jsou zdobena lustry v kombinaci se zlatožlutými stropy a lobby je nádherný; V kombinaci se svítidly, světelnými krabicemi a podobně.


(3) osvětlení místností

Pokoj pro hosty je srdcem hotelu a pro hosty z dálky je pokoj pro hosty dočasným domovem hosta. Tento "domov" má funkci: ložnice, studia, obývací pokoj, takže osvětlení místností plně zohledňuje tyto faktory. Obrázek 5 ukazuje, že hotelová místnost je velmi jednoduchý způsob osvětlení, protože hotel na vysoké úrovni je racionální návrat? Noční lampa s hlavní funkcí lampy, současně pro dočasné čtení, může být také použita jako osvětlení pozadí TV, lampa má dva světelné zdroje, snadno použitelné. Bohužel, noční lampa nemá žádnou funkci stmívání. Stůl se zaměřením na osvětlení stolu, použití LED lamp, 5 stmívání. Pokojové zrcadlo vlastně žádné místní osvětlení, mimo konvenční design 2. Pohovka je prostor pro hosty, používající stojací lampu, pro obvyklé cvičení.


(4) funkce osvětlení

1) místnost s méně pevnými světly.

Osvětlení místností je pouze stálou lampou, ale místo toho je mnoho mobilních lamp, jako jsou stolní lampy, podlahové svítidla a dokonce i čtení reflektorů nebo světla pro čtení.

2) Postupně se používá světelný zdroj LED

Jak již bylo zmíněno dříve, pracovní stůl na stolní lampičce má 5-úrovňovou funkci stmívání, modelování jednoduché, moderní, ale ne v souladu se stylem místnosti.

Jiné lampy jsou také hodně využití LED, místnost světelný zdroj pro výrobu Philips 11W, 2700K LED světelný zdroj, světelný tok 850lm.

3) teplé barevné světlo je hlavní barvy

Hotelová teplota barevného zdroje světla je zhruba kolem 3000K, což vytváří příjemné prostředí.

4) Žádný spínač pro úsporu energie

Pokoj nenastavuje přepínač šetřící energii, vlastně pro 4hvězdičkový hotel!

5) Neexistuje žádný systém stmívání nebo systém řízení místnosti

Žádný systém stmívání pro vysoce kvalitní hotel je neuvěřitelný!

 

Celkově je hotel stručnějším osvětlením, což šetří investice. Ale styl dekorace bez ztráty luxusu.


Dvojice:Jak si vybrat komerční svítidla? Další:LED Lineární osvětlení se rozvíjí na trzích osvětlení LED