Stručná analýza osvětlení hotelů a budoucí vývoj

- May 18, 2017-

Analýza požadavků prostorového osvětlení

Tyto standardy jsou pro každou společnost odlišné, ale logika je obecně stejná, jako je Canopy (střecha) ve srovnání s vchodem a další regionální osvětlení bude vyžadovat trochu vyšší, aby se usnadnilo hostům, hotelový personál přístup.

A jednou do haly do přijímacího prostoru bude osvětlení poměrně vysoké, protože jen tak hosté najdou směr, poprvé z tohoto pohledu, v hale, která vede k přechodové zóně přijímacího prostoru. Světla ve skutečnosti Chcete-li vést a řídit roli tohoto bodu a nákupní středisko v "návrhu linky" je princip.

Když je host v recepci, přihlášku (registraci) zpět do servisního stolu do dalšího prostoru, tentokrát v pohledu hosta v celém prostoru osvětlení je poměrně vysoká Lift lobby (lift lobby). Z výše uvedeného procesu návrhu osvětlení zjistíme, že projekt osvětlení celého objektu bude sledovat perspektivu služebního objektu, aby se zaměřil na úroveň osvětlení a vedení. Ale pokud výše uvedené může být nazýváno úspěchem osvětlení hotelového designu to? samozřejmě že ne.

Požadavky na osvětlení firemního hotelu

1, proti oslnění:

Měli bychom si uvědomit v bodě designu hotelového osvětlení a výběr svítidel se nezobrazuje, když oslnění, protože hotel, zvláště high-end hotel je často atmosféra přitahovat, všechny detaily ovlivní celkovou atmosféru show, tak Důležitost anti-oslnění nejen v pohodlí lidského oka, ale také souvisí s celkovým obrazem hotelu, který se budoval.

2, zabezpečení:

V celkové atmosféře, která staví na základě úspěchu, je také velmi důležitá bezpečnost hotelu v hotelovém systému, při kterém se v chodbě rozsvítí světla, svítidla nebo světla, aby si zvolili potřebu být opatrní. Tato místa nemají vysoké osvětlení, stačí k použití, hlavně v kontextu celkového osvětlení nezničí, aby splňovaly bezpečnost hostů a zaměstnanců.

3, barva světla:

Barva je dobrá, barevná teplota je. To je zvláště důležité v oblastech, jako jsou zrcadla, restaurace a tak dále v koupelně. Nevím, že všichni nevěnovali pozornost? Hodně samospouště je před zrcadlem, restaurace dokončena, tento bod dělat, bude neviditelný pro zvýšení expozice hotelu.


Dvojice:Tajemství: jak se vede stárnutí světla? Další:Související definice struktury LED osvětlení