2016 Frankfurt Lighting spravedlivé situace

- Mar 11, 2017-V roce 2016 veletrh Frankfurt Lighting Fair je stánkový návrh mnoha vystavovatelů v Evropě působivý. Systém Philips, OSRAM a Hall 3 plně demonstroval koncept "osvětlení je určen pro návrh osvětlení", při realizaci osvěžujícího osvětlení je flexibilní design lampy také úžasný.

        

Osvětlení řady jako důležitý produkt v oblasti kancelářských a obchodních aktivit představuje evropský obchodní stánkový displej více, ale také složitější konstrukční změny v produktu, jeho perfektní interpretace LED v novém kouzlu, která dává úlohu osvětlení. V přehlídce mohou být světlá linie tenká a široká, mohou být krátká a dlouhá, mohou být zavěšena, mohou být vložena, rozložena, ale také trojrozměrná kombinace; Některé jemné, ale nemnoho milimetrů, ale až deset metrů bez stínu; Vestavěné do zdi, jako součást budovy; Některé z boje, neúmyslně je trojrozměrné osvětlení, je plné změn.

        

Některé z výraznějších linií světla je použití LED a světlovodné desky designu osvětlení plochých panelů, je to ultratenká konstrukce a nějaký chytrý design, můžete dosáhnout, když světlo není jasné a světlo je ploché zdroj světla. Současně některé podniky založené na modulární konstrukční koncepci, vývoji kombinace různých plochých světel, flexibilní kombinace plochých světel, šití, od jednoduchých až po složité a dále splňují rozmanité potřeby osvětlení.

        

V porovnání s posledním zasedáním veletrhu ve Frankfurtu vidíme, že produkt ve vzhledu stylů inovace vykazuje oslabující trend, jednoduchá snaha o vzhled jedinečného designu byla snížena, produkt se postupně vrací k "jak na to Poskytují lepší světelné efekty a snadné použití. "A tak představuje řadu trendů v oblasti funkčnosti a výkonu.


Dvojice:Trojité světlo Další:Trend LED tovární světla