Profil společnosti


Whatand #39; s historií?

图片1.png

Šen-čen Keylux osvětlení Co., Ltd, založená v roce 2010, se nachází v Shenzhen, kde je jeden z ekonomické centrum Číny. KEYLUX je mezinárodní optické technologie průmysl, zaměření na LED osvětlení inovací, které do výzkumu a rozvíjet různé produkty LED světla, obsahuje komerční osvětlení, průmyslové osvětlení a osvětlení domácnosti. Vyrábíme vysoce kvalitní LED osvětlení dosah maximální energetické účinnosti.

Naše továrna se specializuje na LED lineární světlo, LED profil, led trubice, LED pásky. Více než 90 % výrobky vyvážet do Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Oceánie, Asie, Afrika atd. A každý rok se účastníme výstavu Ukázat nejnovější vyvinutý produkt zákazníkovi, například veletrh osvětlení Warsaw Polsko, vinutého TECH/Power, Lightingandamp; Elektrický veletrhu v USA, Hong Kong osvětlení Fair. Vítáme vás na setkání s vámi na našem stánku! Produkt se dostanete různé požadavky z různých zemí. Naším cílem je nejspolehlivější LED světla dodavatele na světě.


Whatand #39; j Randamp; D schopnosti?

图片2.png

Keylux je společnost moderní osvětlení, jsme se specializovali Randamp; D oddělenís profesionální technický výzkumný a vývojový tým s bohatými zkušenostmia vysokou inovací. V designu výrobku, všechny návrháři zvážit všechny aspekty, barvu, materiál, funkce, nové technologie, produkty užitečné, inovativní a atraktivní produkty. Trávíme 20 % ze zisku na Randamp; D každý rok, podle poptávky na trhu, mnoho nový produktový design vyvinutý a získal dva patenty.