O nás

Jaká je historie?

Šen-čen Keylux osvětlení Co., Ltd, založená v roce 2010, se nachází v Shenzhen, kde je jeden z ekonomické centrum Číny. KEYLUX je mezinárodní optické technologie průmysl, zaměření na LED osvětlení inovací, které do výzkumu a rozvíjet různé produkty LED světla, obsahuje komerční osvětlení, průmyslové osvětlení a osvětlení domácnosti. Vyrábíme vysoce kvalitní LED osvětlení dosah maximální energetické účinnosti.

Naše továrna se specializuje na LED lineární světlo, LED profil, led trubice, LED pásky. Více než 90 % výrobky vyvážet do Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Oceánie, Asie, Afrika atd. A každý rok se účastníme výstavu Ukázat nejnovější vyvinutý produkt zákazníkovi, například veletrh osvětlení Warsaw Polsko, vinutého TECH/Power, Lightingandamp; Elektrický veletrhu v USA, Hong Kong osvětlení Fair. Vítáme vás na setkání s vámi na našem stánku! Produkt se dostanete různé požadavky z různých zemí. Naším cílem je nejspolehlivější LED světla dodavatele na světě.

Co je služba?

OEM / ODM služba

Založenou na naši standardní produktových řad a vynikající technici, nabízíme našim klientům nejen vysoce kvalitní osvětlení produktů OEM kompatibilní s CE, ROHS, ETL, UL, DLC, atd. Podporujeme také ODM produkty poptávku projektu.

Vysoce kvalitní produkty

Budeme pokračovat série důkladného testování z materiálu purchasingto výroby, dokončovací a naše světla bude stárnutí testu 24hodin před balíček.

Poprodejní služby

Uvítáme vaše jakékoliv názory na naše výrobky, náš prodejní tým bude odrážet naši manažeři a technici rychle. A my se snažili vše poskytnout řešení pro vás co možná nejdříve. Záruka kvality produktů naší společnosti 3-5 let.

Za škody problémy během záruční doby je-li malé množství například 1ks jít špatně, můžeme nové dokončené světlo pro vás. Pokud velké množství (například 100ks 10 % zkazit), můžeme poskytnout ovladač nebo PCB lze nahradit, záleží na množství špatná práce Pokud překročí záruční doby, případně shromažďování materiálů a mzdové náklady.

Reálném čase Online podpora

Náš prodejní tým vám poskytne profesionální a upřímné služby. Můžete nás kontaktovat přímo pomocí telefonu, e-mailu, skype, whatsapp, atd. V době offline zašlete vaše dotazy a požadavky na kontaktní stránku, vám odpovíme do 24 hodin.

Co je Randamp; D schopnosti?

Keylux je společnost moderní osvětlení, jsme se specializovali Randamp; D oddělení

s profesionální technický výzkumný a vývojový tým s bohatými zkušenostmi

a vysokou inovací. V designu výrobku, všechny návrháři zvážit všechny aspekty, barvu, materiál, funkce, nové technologie, produkty užitečné, inovativní a atraktivní produkty.

Trávíme 20 % ze zisku na Randamp; D každý rok, podle poptávky na trhu, mnoho nový produktový design vyvinutý a získal dva patenty.

Co takhle využít našich výrobků?Za prvé naše lineární světla používají pro Supermarket, sklad, továrna, kancelář, atd. Mohou být instalovány i zapuštěné, pozastavení a povrchu nasedl.

Za druhé jsme otevření plísní sami, s Epistar čipy (předané LM-80), 28-30lm/led, může dosáhnout 120lm/w pro celé světlo. Samsung, krí a jiné značky chips jsou také volitelné.

Za třetí používá AC konektory pro připojení PCB a řidič, snadno vyměnit.

Za čtvrté, také může být připojen jeden po druhém bez mezery, můžete získat nejlepší světelný efekt.

Konečně naše lineární řada prošel certifikací CE, RoHS, ETL, UL a DLC. Mezitím patenty našeho lineární světel může udělat konkurenceschopnější na vašem trhu.

A co naše principy?

Naši v průběhu let našeho podnikání nadále roste dramaticky, jak doma i v zahraničí. To vše je díky naší společnosti byla následně šesti principy jako níže:

1. pečovat o zákazníka superiorní zboží s mezinárodními standardy.

3. zákazníkovi nabídnout dokonalé služby.

4. rozvoj naší společnost, s vysokou technologií a tvůrčí myšlení produktů.

5. poctivost první zákazník první.

6. poskytovat nejlepší hodnotu zákazníka a naši zaměstnavatelé.